2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Yaz Öğretimi kapsamında diğer yükseköğretim kurumlarından ders almak isteyen öğrencilerimize ilişkin dikkat edilmesi gereken hususlar ile birlikte hazırlanan "Denklik Formu" aşağıda yer almaktadır. Formun eksiksiz doldurularak ilhogis@uludag.edu.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.
Tüm öğrencilerimize önemle duyurulur!
Denlik Formu için TIKLAYINIZ.
Denklik Formu ile ilgili Dikkat Edilmesi Gerekenler için TIKLAYINIZ.
Anasayfaya Dön Güncel Duyurular