Dekanlarımız

Prof. Dr. Ali KAYA

Dekan

27.10.2021 devam ediyor

Prof. Dr. Bilal KEMİKLİ

Dekan

25.10.2018 03.11.2021

Prof. Dr. Abdurrahman ÇETİN

Dekan

22.04.2015 – 04.11.2018

Prof. Dr. Yaşar AYDINLI

Dekan

01.04.2011 – 22.04.2015

Prof. Dr. Ahmet Saim KILAVUZ

Dekan

26.03.2007 – 22.04.2011

Prof. Dr. Hüseyin ALGÜL

Dekan

05.02.2004 – 08.03.2007

Prof. Dr. İzzet ER

Dekan

16.12.1997 – 30.01.2004

Prof. Dr. Hüseyin AYDIN

Dekan

05.09.1996 – 07.07.1997/
14.05.1993 – 14.05.1996

 

Prof. Dr. Coşkun AK

Dekan

04.09.1990 – 19.04.1993

 

Prof. Dr. Emir Tekin ALTINBAŞ

Dekan

07.09.1987 – 03.09.1990/
25.07.1984 – 06.09.1987

 

Prof. Dr. Turgut ÖZGÜDEN

Dekan

05.07.1983 – 24.07.1984

 

Prof. Dr. Yusuf Ziya BİNATLI

Dekan

03.09.1982 – 05.07.1983

 

Halis AYHAN

Bursa Yüksek İslam Enstitüsü Kurucu Müdürü

28.01.1976 – 20.07.1982

Anasayfaya Dön

İçerik Oluşturma Tarihi : [01-Eyl-2022 10:49]

İçerik Son Değişiklik Tarihi : [17-Ara-2022 12:01]

İçerik Görüntüleme : [803]