2015-2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILINDAN İTİBAREN ATATÜRK İLKELERİ ve DEVRİM TARİHİ I ve II (ATA 101 ve ATA 102) DERSLERİ MESLEK YÜKSEKOKULUMUZDA “UKEY PLATFORMU” ÜZERİNDEN, ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ BÖLÜMÜ ÖĞRETİM ELEMANLARININ SİSTEME YÜKLEYECEĞİ DERS VİDEOLARI VE MATERYALLER ARACILIĞI VE UZAKTAN EĞİTİM METODU İLE VERİLECEKTİR.
SINAVLAR DA YİNE UKEY ÜZERİNDEN YAPILACAK OLUP, SÜRECİN DETAYLARI HAKKINDA BİLGİLER DAHA SONRA DUYURULACAKTIR.
Anasayfaya Dön Güncel Duyurular