BURSLAR
 
09 Eylül 2023 |  20:37

 

Sayın Akademisyenimiz,
 
TÜBİTAK ve BAP bursiyeri öğrencilerinizin BUÜ BAP birimine burs aldıkları süre boyunca teslim edilmesi gereken evrakları ile ilgili bazı düzenlemeler yapılmıştır. BAP birimi tarafından kullanılmakta olan “Bursiyer Bilgi Formu (FR2.1.2_21)” yeniden düzenlenmiştir. Bursiyer bilgi formuna öğrencinizin güncel kimlik bilgilerini içeren kimlik kartının ön ve arka yüzünün görüntüsü eklenmeli ve formda istenen diğer bilgiler eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Boş bırakılan yerleri eksiksiz olarak doldurduğunuz “Bursiyer Bilgi Formu”nun ilgili bölümleri bursiyeriniz ve tarafınızdan mavi renkli kalem ile imzaladıktan sonra, formu tarayarak ekleri (e-devletten alınmış müstehaklik belgesi ve e-devletten alınmış güncel tarihli öğrenci belgesi) ile birlikte BAP birimine;
Evraklar üzerinde tarih ve imza bilgilerinin eksiksiz olduğu mutlaka kontrol edilmelidir. TÜBİTAK bursiyerleri için tarafınızdan gönderilen e-posta, birim e-postasına ulaştığında otomatik bir bilgilendirme mesajı size iletilecektir. Birimimiz tarafından kontrolleri yapılan bursiyer evrakları dijital ortamda saklanacak, herhangi bir eksiklik olması durumunda tarafınıza e-posta ile birimimiz tarafından dönüş yapılacaktır. BAP idari ofise iletilecek bursiyer evrakları, dijital olarak arşivleneceği ve denetimlerde bu şekli ile kullanılacağı için mutlaka aşağıda belirtildiği şekilde numaralandırılmalı ve adlandırılmalıdır.  
 
Projenizin başarı ile sonuçlanması ve sonuçlarınızın alanınızın en iyi dergilerinde yayınlanması dileğiyle çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.
 
 
BUÜ BAP Koordinatörlüğü   

 

 

 

 

 

 

 

 

 
BAP BURSİYERLERİ:
FR_2.1.2.21 Bursiyer Bilgi Formu
FR_2.1.2.21 Bursiyer Bilgi Formu (Örnek Form)
 
 
TÜBİTAK BURSİYERLERİ:
Lisans Öğrencisi Bursiyer Bilgi Formu
Lisansüstü Öğrenci Bursiyer Bilgi Formu
Doktora Sonrası Araştırmacı Bursiyer Bilgi Formu
BİDEB 2244 Bursiyer Bilgi Formu
 
Bilgilendirme Notu: 
TÜBİTAK Bursiyer Formlarının şekilsel olarak TÜBİTAK tarafından hazırlanan standart formatında herhangi bir değişiklik olmamıştır.  Ancak formların BAP Bursiyer Birimine teslim edilme şekli yukarıda anlatıldığı gibidir. İşlemler yukarıdaki adımları takip ederek gerçekleştirildiği takdirde, bütün bursiyerler için geçerli olmak üzere birimimize ıslak imzalı ve çıktı olarak herhangi bir evrak getirilmesine gerek yoktur.
 

 

Rev2

Anasayfaya Dön

İçerik Oluşturma Tarihi : [27-Ağu-2023 14:43]

İçerik Son Değişiklik Tarihi : [12-Eyl-2023 14:24]

İçerik Görüntüleme : [2.763]