Fakülte Dekanları

                                                      

      

Prof. Dr. M .Rıfat OKUYAN
(4.6.1981 – 29.9.1988)
Prof. Dr. Nevzat YÜRÜR
(29.9.1988 – 16.9.1991)
Prof. Dr. Halis Ruhi EKİNGEN
(16.9.1991 – 16.9.1994)
     
Prof. Dr. Abdurrahim KORUKÇU
(16.9.1994 – 4.10.2000)
Prof. Dr. A. Vahap KATKAT
(5.10.2000 – 21.10.2008)
Prof. Dr. Bahattin ÇETİN
(21.10.2008 – 6.8.2010)
     
Prof. Dr. Cengiz ELMACI
(11.10.2010 – 17.04.2011)
Prof. Dr. İsmail FİLYA
(18.04.2011 – 28.04.2015)
Prof. Dr. Uğur BİLGİLİ
(28.04.2015 – 12.05.2019)
     

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [07-Eki-2019]

İçerik Görüntüleme : [7.314]