HER YAZ BİR DİL PROJESİ KATILIM LİSTESİ
Bursa Uludağ Ü. İlahiyat Fakültesi, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bursa Eğitime Destek Platformu'nun birlikte yürüttükleri Her Yaz Bir Dil projesi, ikinci yılında Arapça dil eğitimiyle devam ediyor. Bursa'da faaliyet gösteren proje İmam-Hatip Liselerinin lise birinci sınıflarını bitiren öğrencilere yönelik program 26.07.2022 Salı günü saat 09:00'da Bursa Uludağ Ü. İlahiyat Fakültesi'nde başlayacak. 7 hafta sürecek programda öğrenciler 4 hafta (80 saat) gramer dersi gördükten sonra, 3 hafta (60 saat) konuşma eğitimi alacaklar. 
Online yapılan ön kayıtların ardından aşağıda isimleri yazılı öğrencelerimiz kursa katılım hakkı elde etmişlerdir. 
 
 
Adı Soyadı Kayıtlı Olduğu Okul

 

Ahmet Eren Aydın (Ali Kuşçu Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Azemnur Çırak (Nizam Karasu Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Barış Alıcı (Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Berat Efe Aktaş (Bursa Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Beyzanur Yıldırım (Bursa Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Büşra Nur Aslan (Bursa Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Cemile Dinger (Bursa Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Elif Bilge Önder (Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Elifnaz Akaltun (Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Emine Beyza Eren (Bursa Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Eyüp Buğra Döner (Nizam Karasu Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Fatıma Bayramova (Yeşil Devlet Hatun Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Hafsa Akyel (Uludağ Anadolu İmam Hatip Lisesi)

İclal Feyza Genç (Uludağ Anadolu İmam Hatip Lisesi)

İsmail Tunç (Nizam Karasu Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Kerim Bütün (Uluslararası Murat Hüdavendigar Anadolu)

Kübra Öztürk (Bursa Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Kürşat Demir (Nizam Karasu Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Marıyam Bayramova (Bursa Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Mehlikanur Kartav (Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Mehmet Efe Başaran (Ali Kuşçu Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Mehmet Emin Aslan (Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Mehmet Furkan İper (Özlüce Rasim Özdenören Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Metin Arda Bozdağılı (Uluslararası Murat Hüdavendigar Anadolu)

Muhammed Fatih Sağlam (Uluslararası Murat Hüdavendigar Anadolu)

Muhammed Nur Barazi (Özlüce Rasim Özdenören Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Mustafa Ertuğrul Aslan (Bursa Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Ömer Doğdu (Mustafakemalpaşa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Ömer Faruk Kozan (Uluslararası Murat Hüdavendigar Anadolu)

Ravza Betül Korkmaz (Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Selman Kusutoğlu (Özlüce Rasim Özdenören Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Sena Işık (Nizam Karasu Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Süleyman Buğra Çakır (Özlüce Rasim Özdenören Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Şeymanur Gazi (Yeşil Devlet Hatun Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Tuğçe Özcan (Yeşil Devlet Hatun Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Ubeydullah Polat (Uluslararası Murat Hüdavendigar Anadolu)

Zehra Gürdegir (Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Zeynep Serra Tuluk (Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Zülal Sarı (Bursa Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Sosyal-Paylaşım

Anasayfaya Dön Güncel Duyurular

İçerik Ekleme Tarihi : [22-Tem-2022 13:12]

İçerik Son Değişiklik Tarihi : [22-Tem-2022 13:28]

Duyuru Görüntüleme : [1.282]