RODA Limanı Yöneticileri Öğrenciler İle Buluştu
 RODA Limanı Yöneticileri Öğrenciler İle Buluştu

Gemlik Asım Kocabıyık MYO Deniz ve Liman İşletmeciliği Programı öğrencileri, Gemlik Denizcilik Topluluğu üyeleri, Gemlik Atatepe Mesleki ve Teknik Lisesi Lojistik öğrencileri; Gemlik Lions ve BLT Lojistik katkılarıyla düzenlenen kariyer buluşmaları kapsamın da limancılık sektörünün önemli temsilcilerinden Rodaport Genel Müdürü Ali AÇIL ve Genel Müdür Yardımcısı Ahmet YAVUZ ile seminerde bir araya geldiler.

Rodaport Genel Müdürü Ali Açıl “öğrencilerin okulda öğrendikleri bilgileri pratik hayatta iş yerlerinde uygulayabilmeleri için bir müddet işi uzmanlarının yanında öğrenerek tecrübe kazanmaları gerektiğini ve sektörde tercih edilebilmeleri için donanımlı olmaları gerektiğini belirtti. Her zaman kendilerini geliştirmelerini ve bunun yanında hobilerinin olmasının altını çizdi. Roda Limanı yatırımlarından ve çalışma imkanlarından bahsettiği etkinlikte öğrencilerden gelen soruları yanıtladı. 

Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Yavuz” kendi kariyer sürecinden yola çıkarak öğrencilere yapmaları gerekenler konusunda bilgi aktardı. Roda Limanı operasyonları ve elleçelen yükler hakkında öğrencilere bilgi aktardı. Öğrencilerin Roda Limanı iş ve staj olanakları hakkında sorularını yanıtladı.

Sosyal-Paylaşım

Anasayfaya Dön Güncel Haberler Haber Arşiv

Haber Tarihi : [08-Mar-2018]

Haber Görüntüleme : [708]