Erasmus & Farabi

ERASMUS & FARABİ DEĞİŞİM PROGRAMLARI
Fakültemizdeki Bölümler, Avrupa üniversiteleri arasında çok yönlü işbirliğini teşvik etmeye yönelik bir program olan Erasmus programı aracılığıyla, Avrupa Birliği üyesi ülkelerin çeşitli üniversiteleri ile kısa süreli öğrenci ve akademik personel değişimi konusunda ortaklıklar kurmuş bulunmaktadır.

Ayrıca Farabi programı çerçevesinde yapılan anlaşmalar sayesinde Fakültemiz öğrencilerinin yurtiçindeki üniversitelerde ve farklı üniversitelere mensup öğrencilerin de Fakültemizde kısa süreli eğitim görme imkanı bulunmaktadır.

Fakülte politikası olarak, her geçen sene daha çok öğrencinin farklı üniversiteler ile değişim programları gerçekleştirmesi desteklenmektedir. Bu çerçevede Bölümlerimizde bulunan Erasmus ve Farabi Koordinatörleri ile Koordinatör Yardımcıları, değişim programlarının kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Erasmus ve Farabi programları ile ilgili ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linkleri tıklayabilirsiniz.
ERASMUS
FARABİ

2014-2015 eğitim-öğretim döneminde Erasmus programı kapsamında gelen öğrencilerin fakültemizden alabilecekleri dersleri ve dersin öğretim üyesini öğrenmek için tıklayınız.

Return Home

Add Date : [07-Eki-2019 20:35]

Last Update Date : [(Veri Yok)]

Counter : [3.534]