B.U.Ü. Rektörlüğü'nden Fakültemize 05.11.2020 tarihinde gelen yazı uyarınca öğrencilere burs verileceği bildirilmiştir. Burs ile ilgili fakültemize ayrılan kontenjan ekteki belgede bildirilmiştir. Burs için başvurmayı düşünen öğrencilerin aşağıda yer alan Başvuru Formunu elektronik ortamda doldurarak 9 Kasım 2020 tarihi mesai bitimine kadar bağlı olduğu Birim Öğrenci İşleri bürosuna e-posta yolu ile (mimogr@uludag.edu.tr) ulaştırmaları gerekmektedir.
Konu ile ilgili üniversitemizin web sayfasında detaylı açıklama bulunmaktadır.
Kontenjan bilgilendirmesi için tıklayınız
Kontenjanlar için tıklayınız
Başvuru formu için tıklayınız
Anasayfaya Dön Güncel Duyurular