MEZUN OLACAK ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE

MEZUN DURUMDA OLAN ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE

Veteriner Fakültesinden mezun olmak için gerekli olan tüm dersleri alarak başarıyla geçen ve 300 AKTS ders yükünü tamamlayan öğrencilerimiz mezuniyet işlemlerini başlatabilmek için;

  1. Kütüphane borçlarını kapatmaları gerekmektedir. Gelemeyecek durumda olan borçlu öğrenciler kütüphane ile iletişime geçerek borçlarını yatıracakları IBAN numarasını temin edebilirler. Borcu olmayan öğrenciler kütüphaneden  ilişik kesme belgesi almalıdırlar. Kütüphane ile ilgili işlemler için Kütüphane web sayfasından ve mkutuphane@uludag.edu.tr mail adresinden bilgi alınabilir. Kütüphane ilişkisi kesilmeyen öğrencilerin mezuniyet dilekçeleri işleme alınmayacaktır. 
  2. Mezuniyet işlemlerini başlatabilmek için Fakülte ana sayfasında yer alan Formlar/Dilekçeler sekmesi altındaki “Mezuniyet Başvuru Formu”nun çıktısını alarak gerekli alanları doldurmalı ve imzalı formu taratarak,en geç 25 Haziran 2021 tarihine kadar  vetmezkom@uludag.edu.tr  adresine mail atmalıdır. Mail de konu kısmına mutlaka “Mezuniyet Başvuru” yazılmalıdır.  Öğrenciler mezuniyet dilekçeleri ile birlikte kütüphanden alacakları ilişki kesme belgesini de mail atmaları ya da dilekçelerinin üzerine kütüphane ilişiği kesilmiştir notunu düşmeleri gerekmektedir. 

ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE: Mezuniyet başvurularında sadece vetmezkom@uludag.edu.tr adresine yapılan başvurular dikkate alınacaktır.  Başka mail hesaplarına yapılan başvurular dikkate alınmayacak ve elden başvuru kabul edilmeyecektir. 

Uyarı: Öğrenciler “Öğrenci Kimlik Kartı” teslimini Fakülteye geldikleri herhangi bir zaman yapabilirler. Kimlik teslimi yapmayan öğrencilere diplomaları verilmeyecektir.

Sosyal-Paylaşım

Anasayfaya Dön Güncel Duyurular

İçerik Ekleme Tarihi : [21-Haz-2021 07:27]

İçerik Son Değişiklik Tarihi : [21-Haz-2021 07:58]

Duyuru Görüntüleme : [1.387]