2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Sınav Programları

LİSANS

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Lisans Ara Sınav Programı - 08.11.2023

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Lisans Ara Sınav Programı - 09.11.2023

Türk Dili Bölüm Başkanlığı Ara Sınav Mazeret Sınav Programı - 01.12.2023

Türk Dili Bölüm Başkanlığı Yarıyıl Sonu Sınav Programı - 01.12.2023

Prof.Dr. Yasemin KAVUŞTURAN: Örme teknolojisi dersi Yıl içi mazeret sınavı 13 Aralık Çarşamba Günü saat 12.10 da 4. kat 438 numaralı odada yapılacaktır.

Prof.Dr. Binnaz KAPLANGİRAY: TEK3085 Konfeksiyon Teknolojisi dersinin ikinci ara sınavı 27.12.2023 ( Çarşamba) günü D101 nolu sınıfta saat 17:00'de gerçekleştirilecektir.

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Lisans Final Sınav Programı - 29.12.2023 

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Lisans Final Sınav Programı - 03.01.2024

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Lisans Final Sınav Programı - 04.01.2024

Prof.Dr. Mine AKGÜN: "TEK2007  Dokumacılık Esasları" Dersi Ara Sınav Mazeret sınavı 08.01.2024 Saat: 13:30, D202 No'lu Sınıfta Yapılacaktır.

TEK4002 Bitirme Projesi Dersi Final Sınav Programı

TEK4075E Design Methods in Textile II Dersi Final Sınav Programı

Prof.Dr. Mehmet KANIK: TEK1011 Tekstil Mühendisliğine Giriş Dersi Devamsız Öğrenci Listesi

Prof.Dr. Mine AKGÜN: TEK2007 Dokumacılık Esasları Dersi Devamsız Öğrenci Listesi
032130040 Munzur KIRAÇ

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Lisans Bütünleme Sınav Programı - 24.01.2024

 

YÜKSEK LİSANS

"TEK5041 DOKUMA KUMAŞ GEOMETRİSİ VE MEKANİĞİ" Dersinin Ara Sınavı 
Tarih:22 Aralık 2023
Saat: 14:00
Yer: BKTL (Bilgisayarlı Kumaş Tasarım Laboratuvarı) (D307 no' lu sınıfın yanı) 

"TEK5053 DOKUMA KUMAŞ MORFOLOJİSİ" Dersinin Ara Sınavı 
Tarih:22 Aralık 2023
Saat: 10:30 
Yer: BKTL (Bilgisayarlı Kumaş Tasarım Laboratuvarı) (D307 no' lu sınıfın yanı) 

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Yüksek Lisans Final Sınav Programı
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Yüksek Lisans Bütünleme Sınav Programı

Doç.Dr. Sibel ŞARDAĞ: Aşağıda isimleri bulunan öğrenciler  TEK5021 İplik Geometrisi ve TEK5007 Fantazi İplik Teknolojisi derslerinden devamsızlıktan kalmışlardır.

502217035 Bilal KORKMAZ , 502317015 İlter SEVİLEN

Prof.Dr. Mine AKGÜN: TEK5041 Dokuma Kumaş Geometrisi Ve Mekaniği Dersi Devamsız Öğrenci Listesi
502317010 Emre SELKİ

Prof.Dr. Mine AKGÜN: TEK5053  Dokuma Kumaş Morfolojisi Dersi Devamsız Öğrenci Listesi
502317010 Emre SELKİ

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Yüksek Lisans Bütünleme Sınav Programı - 24.01.2024

 

DOKTORA

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Doktora Final Sınav Programı
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Doktora Bütünleme Sınav Programı

Anasayfaya Dön

İçerik Oluşturma Tarihi : [09-Kas-2023 11:59]

İçerik Son Değişiklik Tarihi : [24-Oca-2024 12:44]

İçerik Görüntüleme : [4.642]