Bursa Ticaret ve Sanayi Odası yürüttüğü "Bursa Tekstil Sektörünün Uluslararası Rekabet Gücünün Geliştirmesi" UR-GE proje kapsamında 02-03-04 Nisan 2019 tarihlerinde Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Fuar Alanında Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmalar ile yurtdışından gelen alıcılarının bir araya geleceği ve ikili işbirliği görüşmelerinin sağlanacağı bir "Alım Heyeti Faaliyeti" gerçekleştirileceğinden Üniversitemizde öğrenim gören Arapça bilen beş, Rusça bilen on ve İngilizce bilen on öğrencinin faaliyetlerine tercüman olarak katkıda bulunmasını istemektedir. Tercümanlık konusunda destek olmak isteyen öğrencilerin Tekstil Mühendisliği Bölüm Sekreterliğine 13 Mart 2019 Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar iletişim bilgilerini bırakmaları gerekmektedir.
TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI
Anasayfaya Dön Güncel Duyurular