TUSAŞ ile üniversitemiz arasında gerçekleştirilen işbirliği protokolü kapsamında TUSAŞ fakültemizin ilgili bölümlerinden GANOsu 2,75 ve üzeri olan 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin staj başvurularını almaya başlamıştır. Staj başvurularının kabul veya reddi TUSAŞ’ın tasarrufunda olup kuruluşun belirlediği kota çerçevesinde stajyer alınacaktır. Başvurular 10 Ekim 2018 tarihinde sona erecektir. Başvuru linki aşağıda verilmiştir.
Başvuru linki: https://wats.tai.com.tr/WATS/stajgiris.jsf
Anasayfaya Dön Güncel Duyurular