2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Dönem Dışı Staj Sonuçları
STAJ SONUÇLARINIZI GÖREBİLMEK İÇİN ÖNCELİKLE STAJ ANKETİNİ DOLDURMANIZ GEREKMEKTEDİR.
Staj değerlendirme sınavı neticesinde 50-69 arasında not alan öğrenciler staj defteri tekrarı almışlardır. Bu öğrenciler staj defterlerini Araş.Gör. Gizem MANASOĞLU'ndan (4. Kat Oda No:412) şahsen teslim alarak eksiklerini tamamladıktan sonra tekrar değerlendirilmek üzere 23.02.2018 tarihine kadar Araş.Gör. Serkan YILDIZ'a (Tekstil Lab. TL-7) teslim edebilirler.
Staj defteri teslim etmeyen, staj değerlendirme sınavına girmeyen ve staj değerlendirme sınavı neticesinde 0-49 arasında not alan öğrencilerin stajları başarısız olarak değerlendirilmiştir.
Anasayfaya Dön Güncel Duyurular