Otomotiv Mühendisliği A.B.D. Tez Başarı Hikayeleri

Sercan DEVRİM / Mühendislik Fakültesi - Otomotiv Mühendisliği

Mühendislik Fakültesi Yüksek Lisans öğrencimiz Sercan DEVRİM, Viskozelastik Jel Dolgulu Koruge Çekirdekli Sandviç Plakların Şok Yükü Performansının Sonlu Elemenlar Yöntemi ile İncelenmesi konulu Yüksek Lisans tezini Prof.Dr.Murat YAZICI danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

M. Buğrahan CEYHAN / Mühendislik Fakültesi - Otomotiv Mühendisliği

Mühendislik Fakültesi Yüksek Lisans öğrencimiz M. Buğrahan CEYHAN, L7 Tipi Elektrikli Bir Aracın Yüksek Şasili Olarak Tasarım, Alternatif Malzeme ve Birleştirme Teknikleri ile Prototip Üretimi konulu Yüksek Lisans tezini Prof.Dr.Murat YAZICI danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Seçil SANCAK MANTAR  / Mühendislik Fakültesi - Otomotiv Mühendisliği

Mühendislik Fakültesi Yüksek Lisans öğrencimiz Seçil SANCAK MANTAR , Farklı Şanzıman Tiplerine Göre Araçlarda Performans ve Yakıt Tüketiminin Karşılaştırılması konulu Yüksek Lisans tezini Dr. Öğretim Üyesi Erol SOLMAZ danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

İ.Kürşad Türkoğlu  / Mühendislik Fakültesi - Otomotiv Mühendisliği

Mühendislik Fakültesi Doktora öğrencimiz İ.Kürşad Türkoğlu , Sürekli Elyaf Takviyeli ve Piezoelektrik Özellikli Termoplastik Kompozit Borularda İç ve Dış Şok Basıncı Altında Elastik Dalga Yayılımı konulu Doktora tezini Prof.Dr.Murat YAZICI danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.


 

Gülnur KARANFİL/ Mühendislik Fakültesi - Otomotiv Mühendisliği

Mühendislik Fakültesi Yüksek Lisans öğrencimiz Gülnur KARANFİL, OBDII Protokollerini Kullanan Bir Arayüz Yazılımı Tasarımı konulu Yüksek Lisans tezini Öğr. Üyesi Barış ERKUŞ danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Aylin EKMEKÇİ / Mühendislik Fakültesi - Otomotiv Mühendisliği

Mühendislik Fakültesi Yüksek Lisans öğrencimiz Aylin EKMEKÇİ, Buji Ateşlemeli Bir Motorun Ateşleme Kontrol Ünitesi Tasarımı konulu Yüksek Lisans tezini Öğr. Üyesi Barış ERKUŞ danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [18-Eyl-2020]

İçerik Görüntüleme : [1.018]