UpToDate Advanced Deneme Erişimi

Deneme Erişim Bitiş Tarihi: 30 Ocak 2024

UptoDate AnyWhere aboneliğimiz bulunmaktadır. Deneme erişimine açılan Advanced versiyonudur.

Uptodate AnyWhere erişimi ve Detaylı Bilgi için bu linke tıklayınız!

 

Kampüs İçi Erişim      Kampüs Dışı Erişim     Kayıt-Mobil Cihaz Erişim Kılavuzu

Hakkında:

UpToDate Advanced- versiyonu ; özel durumlar dışında, aynı hastalığı bulunan hastalara uygulanan tedavilerdeki farklılıkların azaltılması ve tedavinin standartlaştırılması konusunda klinisyenlere destek olmaktadır.

Tedavi farklılıkları global bir sorundur ve bireysel hasta sonuçlarını, sağlık maliyetlerini ve popülasyonun genel sağlığını olumsuz yönde etkiler. Bu farklılıklar özellikle sık rastlanan tıbbi durumların tedavilerinde görülmektedir.

Uptodate Advanced versiyonu 2 ek özelliği içermektedir: UpToDate® Pathways ve Lab Interpretation™ 

Pathways nedir? : Hasta bakım standartlarıdır. Hastalığın teşhisi ve tedavisinde doktorlara rehberlik eder, hastaya göre Interaktif algoritmalar sunar. İnteraktif tedavi algoritmaları sunarak standart tedavi protokollerinin tüm hekimler tarafından erişilebilir olmasını sağlamaktadır. Hastanın durumu, özellikleri ve hastalığı ile ilgili belirli seçimler yapmanıza imkan vererek tedavi konusunda kararlarınızı destekleyen interaktif tedavi kılavuzları içermektedir.

Lab Interpretation nedir ? Statik algoritmalardır. Normal olmayan laboratuvar sonuçlarını ve klinik karışıklığa neden olan sebepleri yönetmede yol gösterici olur.

Sosyal-Paylaşım

Anasayfaya Dön Güncel Haberler

Haber Tarihi : [30-Kas-2023]

Haber Görüntüleme : [429]