UpToDate Online Kullanıcı Eğitimi (26 Nisan 2023 Çarşamba Saat 12.30)

Aşağıda belirtilen tarihte Kütüphanemizin abonesi olduğu  UpToDate klinik karar sistemi için online kullanıcı eğitim toplantısı düzenlenecektir. 

Aşağıdaki link aracılığı kayıt oluşturduktan sonra e-posta adresinize otomatik olarak gelen linke tıklayarak oturuma katılabilirsiniz.


26 Nisan 2023 Çarşamba  12.30

Kayıt linki; https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZYpduCvqDMuHtQSN5zvsjclCojdvMyPMA36

Eğitim dili: Türkçe

UpToDate veri tabanı, 25 Uzmanlık alanında, 7100’den fazla uzman doktor tarafından hazırlanan 11.800’den fazla konu içeriğine erişim sunmakta olan kanıta dayalı bir klinik karar destek sistemidir. UpToDate; sürekli güncellenen, kanıta dayalı klinik bilgilerle donatılmış ve kullanımı kolay arayüzü ile dünyanın en çok kullanılan klinik bilgi kaynakları arasında yer almaktadır. Doktorlar tarafından hastalık teşhisinde bulunulması, tedavi planı hazırlanması ve klinik bilgilerin hızlı ve etkin şekilde paylaşılmasına olanak verecek şekilde tasarlanmıştır.

UpToDate dünyanın en çok kullanılan Klinik Karar Destekleme araçlarından birisidir. Dünya çapında 190+ ülkede 38.800’den fazla hastanede, 2 milyondan fazla klinisyen tarafından ayda 50 milyon defadan fazla erişilen bu kaynak daha iyi teşhis ve tedavi kararları almalarına yardımcı olmaktadır. Dünya çapında yapılan birbirinden bağımsız 100+ ayrı çalışmada UpToDate’in; hastane kalitesinin arttırılması, hasta yatış sürelerinin, ölüm oranlarının ve hastane harcamaların azaltılmasına yaptığı olumlu etkiler gösterilmektedir.

Sosyal-Paylaşım

Anasayfaya Dön Güncel Haberler

Haber Tarihi : [24-Nis-2023]

Haber Görüntüleme : [733]