AKBES (Akademik Bilgi ve Eğitim Sistemi) Veritabanı Deneme Erişimi

AKBES (Akademik Bilgi ve Eğitim Sistemi) Veritabanı Deneme Erişimine Açılmıştır.

Deneme Erişim Bitiş Tarihi: 31 Aralık 2023

Kampüs İçi Erişim   Kampüs Dışı Erişim  Kampüs Dışı Erişim Detaylı Bilgi ve Kılavuz 

Önemli Not: Veritabanına erişim için bir seferliğine mahsus olmak üzere kurumsal e-posta adresi ile (öğrenciler için @ogr.uludag.edu.tr) kayıt olunması gerekmektedir.

Bir defa kayıt olunduktan sonra sonraki girişlerde e-kütüphane'ye gerek olmadan herhangi bir internet ağından giriş yapılabilecektir.

Kayıt İçin İzlenecek Adımlar;

1. Kampüs İçi Erişim ya da kampüs dışındaysanız Kampüs Dışı Erişim linkini tıklayınız! 

2. Açılan ekranda sağ üstte görünen Kurumsal Abone Girişi sekmesine tıklayınız! Not: Kampüs dışındaysanız öncelikle sisteme giriş sekmesinden otomasyon bilgilerinizle giriş yapınız ve A harfinden AKBES erişim linkine tıklayınız.

3. Açılan ekranda sağ üstte görünen Kurumsal Abone Girişi sekmesine tıklayınız ve yine açılan ekranda en altta bulunan Kayıt Ol sekmesine tıklayınız!

4. Açılan ekrandan kurumsal e-posta adresiniz (öğrenciler için @ogr.uludag.edu.tr) ile kayıt olunuz!

5. Kayıt esnasında kullandığınız e-posta adresinize doğrulama maili gelecektir. Maili onayladıktan sonra sisteminiz aktif olacak ve sonraki girişlerde herhangi bir internet ağından giriş yapabileceksiniz.

 

Hakkında:

AKBES veritabanı, önlisans, lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyindeki katılımcılar için Akademik Gelişim, Kişisel Gelişim, Mesleki Gelişim ve Eğitmen Eğitimlerine yönelik çevrim içi eğitimler, çevrim dışı deneme sınavları ve ders anlatımları içermektedir.

AKBES Tanıtım Videosu için Tıklayınız

Sertifika Sorgulama Videosu için Tıklayınız

Örnek Dersler

Anasayfaya Dön Güncel Duyurular

İçerik Ekleme Tarihi : [26-Eyl-2023]

Duyuru Görüntüleme : [513]