ONERİ MERKEZİ ÇALIŞMA PRENSİPLERİ
  1. Rektörlüğümüzün benimsediği temel ilkelerden olan 'yönetimin tabana yayılması' ve çalışanlarımızın yönetime entegre edilmesi ile ortak aklın oluşturulmasında kullanılmak üzere bir öneri merkezi oluşturulmuştur. Türkiye'nin en büyük üniversitelerinden biri olan Bursa Uludağ Üniversitesi'nin gelişimi ve eksikliklerini gidermek adına önerileriniz ile katkı sağlamanızı bekliyoruz.
  2. Öneri Merkezinin koordinasyonu ‘Üst Yönetim’ tarafından sağlanır.
  3. Öneri merkezimizde mutlaka üniversitemizin genelini ilgilendiren öneriler dikkate alınacaktır. Merkez aracılığı ile üniversite üst yönetimi olarak yapmayı düşündüğümüz bazı faaliyetler hakkında bürokratik yapıdaki yavaşlıklar ortadan kaldırılarak, çalışanlarımızın düşünceleri hızlı bir şekilde alınabilecektir.
  4. Alt birimlerin kendilerine özgü sorunlarının birim yöneticilerine iletilmesi gerekmektedir.
  5. Merkeze gelen öneriler ayrım yapmaksızın mutlaka dikkatli bir şekilde değerlendirilecek ve konusuna göre ilgili rektör yardımcısı ilgilenecektir. Öneri ile ilgili olarak rektör yardımcısı tarafından yapılan çalışmanın sonucu mutlaka öneri sahibine iletilecektir.
  6. Öneri sahibinin ilettiği öneri konusunda gerekli durumda üniversitemiz öğretim üye ve çalışanları da bilgilendirilecektir.

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [07-Eki-2019]

İçerik Görüntüleme : 1.699 - 0