Fakültemiz 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni 12 Temmuz 2024 Cuma günü saat 15.00’da Üniversitemiz Görükle Yerleşkesinde bulunan Prof. Dr. M.Mete Cengiz Kültür Merkezi’nde yapılacaktır. Mezuniyet törenine; mezun, mezuniyet aşamasına gelmiş ya da mezun olamayan ve törene katılmak isteyen bütün dördüncü sınıf öğrencileri katılabilecektir. Törene katılacak öğrencilerin aşağıdaki linkte yer alan formu doldurmaları gerekmektedir.
Mezuniyet Töreni Formunu Doldurmak için Tıklayınız.
Anasayfaya Dön Güncel Duyurular