Dekanlarımız

 

 

DEKANLARIMIZ

 

GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ

GÖREVDEN AYRILMA TARİHİ

1-Prof. Dr. Rıfat OKUYAN (Dekan V.)

26.05.1982

08.12.1982

2-Prof. Dr. Halis Ruhi EKİNGEN (Dekan V.)

08.12.1982

20.12.1983

3-Prof.Dr. Cihan ÖZMUTLU (Dekan V.)

20.12.1983

03.10.1984

4- Prof. Dr. Ulviye ÖZER

03.10.1984

21.12.1992

5- Prof. Dr. Ali ÖZÇELEBİ

21.12.1992

04.10. 2000

6- Prof. Dr. Füsun Öztürk KUTER

04.10. 2000

31.01.2001

7- Prof. Dr. Çoşkun AK

31.01.2001

30.07.2004

8-Prof. Dr. Mustafa CEMİLOĞLU

30.07.2004

16.11.2008

9- Prof. Dr. Murat ALTUN

16.11.2008

20.04.2015

10. Prof. Dr. Muammer DEMİREL

20.04.2015

13.05.2019

11. Prof. Dr. Salih ÇEPNİ (Dekan )

13.05.2019

Devam etmektedir

 

 

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [07-Eki-2019]

İçerik Görüntüleme : [3.575]