Proquest Kasım Ayı Eğitim Seminerleri
 Proquest Kasım Ayı Eğitim Seminerleri

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı olarak ProQuest Türkiye ekibinin talep edilen konularda hazırlamış olduğu eğitim ve destek web seminerlerimizi duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Lütfen aşağıdaki bağlantıları izleyerek ilgilendiğiniz tüm eğitimler için kayıt olun. Eğitimler Webex üzerinden gerçekleşecektir.

Her eğitim için link üzerinden ön kayıt yapılması gereklidir.

Eğitim dili Türkçe olacaktır.

 

ProQuest Yazar Çalıştayı: Tez ve Dergi Makaleleri Yazma İpuçları

Tezlerden makale yayınlama, Makalenizi yayınlamak için temel standartlar, Hakem Değerlendirme süreci gibi içerikler hakkında detaylı bilgi aktarılacaktır.

Süre 2 saat


*25 KASIM 2020-ÇARŞAMBA-14:00➤

 

ProQuest Central'e Giriş ve Genel Bakış Online Eğitimi

Literatür taraması yapma (COVID19 ile ilgili aramalar yapma),aramalarınızı detaylandırma,aramalarınız ile ilgili uyarılar oluşturarak güncel içeriklere daha hızlı erişme,alıntılama, PDF olarak indirme, e-posta gönderme gibi platform özelliklerinden bahsedilecektir.

Süre 45 dakika

*19 KASIM 2020-PERŞEMBE- 14:30➤

 

ProQuest Dissertations and Thesis'e Giriş ve Genel Bakış Online

Literatür taraması yapma (COVID19 ile ilgili aramalar yapma), Aramalarınızı detaylandırma, Aramalarınız ile ilgili uyarılar oluşturarak güncel içeriklere daha hızlı erişme, Alıntılama, PDF olarak indirme, E-posta gönderme ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için ProQuest Dissertations&Theses Webinar’ına davetlisiniz!

Süre 45 dakika

*23 KASIM 2020-PAZARTESİ - 14:30➤

 

Ebook Central Webinar-İçerik özellikleri ve Kullanım Detayları

Literatür taraması yapma, Aramalarınızı detaylandırma, Aramalarınız ile ilgili uyarılar ve Kitap Rafı oluşturma, Kitaplar üzerinde yapılabilecek Tamamını İndirme, Yazdırma, Kopyalama özellikleri, DRM-Free kitaplar gibi içerik ve kullanım detayları ile ilgili bilgi sahibi olmak için Ebook Central Webinar’ına davetlisiniz!

Süre 45 dakika

*24 KASIM 2020-SALI - 14:30➤

Sosyal-Paylaşım

Anasayfaya Dön Güncel Haberler Haber Arşiv

Haber Tarihi : [10-Kas-2020]

Haber Görüntüleme : [730]