Çevre Mühendisliği A.B.D. Tez Başarı Hikayeleri

Damla AKTAŞ / Çevre Mühendisliği

 Mühendislik Fakültesi Yüksek Lisans öğrencimiz Damla AKTAŞ, Araç Lastik Tozlarının Çevresel Etkisinin Değerlendirilmesi konulu Yüksek Lisans tezini Prof. Dr. Fatma Olcay TOPAÇ danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Seda UZUN / Çevre Mühendisliği

 Mühendislik Fakültesi Yüksek Lisans öğrencimiz Seda UZUN, Farklı Azot Kaynaklarının Topraktaki Biyostimülasyon Etkilerinin Değerlendirilmesi konulu Yüksek Lisans tezini Prof. Dr. Fatma Olcay TOPAÇ danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Berkay AVCI / Çevre Mühendisliği

 Mühendislik Fakültesi Yüksek Lisans öğrencimiz Berkay AVCI, Tez adı??? konulu Yüksek Lisans tezini Doç. Dr. Melike YALILI KILIÇ danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Ezgi KARABACAK / Çevre Mühendisliği

 Mühendislik Fakültesi Yüksek Lisans öğrencimiz Ezgi KARABACAK, Arıtma Çamuru Yakma Fırını Küllerinden Fosfor Geri Kazanımı ve Oluşan Atıkların Yönetimi konulu Yüksek Lisans tezini Prof. Dr. Güray SALİHOĞLU danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Merve Nur ABUŞ GÜNDÜZ / Çevre Mühendisliği

 Mühendislik Fakültesi Yüksek Lisans öğrencimiz Merve Nur ABUŞ GÜNDÜZ, Bursa Büyükşehir Timsah Arena Stadyumundaki Maç Gürültüsünün Dış Ortamdaki Düzeylerinin ve Etkilerinin Araştırılması konulu Yüksek Lisans tezini Doç. Dr. Melike YALILI KILIÇ danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [18-Eyl-2020]

İçerik Görüntüleme : [568]