Fizik A.B.D. Tez Başarı Hikayeleri

Gökhan KESER / Fizik - Atom ve Molekül Fiziği

Fen Edebiyat Fakültesi Doktora öğrencimiz Gökhan KESER, İndiyum Konsantrasyonun Cuınte İnce Filmlerinin Fiziksel Özelliklerine Etkisi konulu Doktora tezini Prof. Dr. Ahmet PEKSÖZ danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Ahmed M. E. SAAD / Fizik

Fen Edebiyat Fakültesi Doktora öğrencimiz Ahmed M. E. SAAD, Türk Hızlandırıcı Merkezi’nde Süper Charm Parçacık Fabrika Dedektörü İçin Tepki Ve Performans Çalışmaları konulu Doktora tezini Dr. Öğr. Üyesi Zerrin KIRCA danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

Ayfer SAÇIK KAYA / Fizik - Katıhal Fiziği

Fen Edebiyat Fakültesi Yüksek Lisans öğrencimiz Ayfer SAÇIK KAYA, İletken Polimer ve Metal Parçacık İçeren Kompozit Filmler konulu Yüksek Lisans tezini Prof. Dr. Müşride ŞAFAK HACIİSMAİLOĞLU danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

Mudathir FAKHRELDIN OSMAN YAHYA / Fizik - Atom ve Molekül Fiziği

Fen Edebiyat Fakültesi Yüksek Lisans öğrencimiz Mudathir FAKHRELDIN OSMAN YAHYA POSITION RESOLUTION IN CRYSTAL CALORIMETER konulu Yüksek Lisans tezini Dr. Öğr. Üyesi Fatma KOÇAK danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
 

 

Mürüvvet ARSLAN / Fizik 

Fen Edebiyat Fakültesi Yüksek Lisans öğrencimiz Mürüvvet ARSLAN, Tungsten Oksit (WO3) İnce Filmlerinin Elektrokromik Özelliklerinin İncelenmesi konulu Yüksek Lisans tezini Prof. Dr. Ahmet PEKSÖZ danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
 

 

Tülin KOSUKOĞLU / Fizik

Fen Edebiyat Fakültesi Yüksek Lisans öğrencimiz Tülin KOSUKPĞLU, Elektrodepozisyon Yöntemiyle Üretilen Ppy-Grafen Oksit/Si Heteroyapısının Diyot Özelliklerinin İncelenmesi konulu Yüksek Lisans tezini Prof. Dr. Ahmet PEKSÖZ danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
 

 

 

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [18-Eyl-2020]

İçerik Görüntüleme : [390]