İnşaat Mühendisliği A.B.D. Tez Başarı Hikayeleri

 

 Aiman TARIQ / İnşaat Mühendisliği

 Mühendislik Fakültesi Yüksek Lisans öğrencimiz Aiman TARIQ, Çelik Kafes Kulelerinde Aşamalı Göçmeye Neden Olan Kritik Elemenların Doğrusal Olmayan Davranışlarının Hesaplamalı Modellenmesi konulu Yüksek Lisans tezini Prof. Dr. Babür DELİKTAŞ  danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 Mujeebul Rahman LATIFI / İnşaat Mühendisliği

 Mühendislik Fakültesi Yüksek Lisans öğrencimiz Mujeebul Rahman LATIFI, Makro Sentetik Polipropilen Lif Kullanımının Beton Karışımlarının Taze ve Sertleşmiş Hal Özelliklerine konulu Yüksek Lisans tezini Doç. Dr. Ali MARDANI AGHABAGLOU  danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 Bashir Ahmad MAYAR / İnşaat Mühendisliği

 Mühendislik Fakültesi Yüksek Lisans öğrencimiz Bashir Ahmad MAYAR, Çelik Lifli Kendiliğinden Yerleşen Beton İle Üretilen Kirişlerin Eğilme ve Kesme Davranışlarının İncelenmesi konulu Yüksek Lisans tezini Dr. Öğr. Üyesi Serkan SAĞIROĞLU  danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 Ajab Gul MAJIDI / İnşaat Mühendisliği

 Mühendislik Fakültesi Yüksek Lisans öğrencimiz Ajab Gul MAJIDI, Güney Batı Karadeniz'de Mevcut ve Ölçeklendirilmiş Dalga Enerji Dönüştürücülerinden Enerji Üretimi konulu Yüksek Lisans tezini Prof. Dr. Adem AKPINAR  danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 Sayed Qasim SADAT / İnşaat Mühendisliği

 Mühendislik Fakültesi Yüksek Lisans öğrencimiz Sayed Qasim SADAT, Mevcut Deprem Yönetmeliği (TBDY-2018) ve Yürürlükten Kaldırılan Deprem Yönetmeliği (TDY-2007) nin Yeni Betonarme Bina Tasarımı Açısından Kıyaslanması konulu Yüksek Lisans tezini Dr. Öğr. Üyesi. Serkan SAĞIROĞLU   danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 Khasrewbeak BAHER / İnşaat Mühendisliği

 Mühendislik Fakültesi Yüksek Lisans öğrencimiz Khasrewbeak BAHER, Yeni Betonarme Yapıların Tasarımında ve Mevcut Betonarme Yapıların Değerlendirilmesinde Kullanılan Etkin Kesit Rijitliklerinin İrdelenmesi konulu Yüksek Lisans tezini Dr. Öğr. Üyesi Serkan SAĞIROĞLU  danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [18-Eyl-2020]

İçerik Görüntüleme : [610]