Matematik A.B.D. Tez Başarı Hikayeleri

  Uğur ANA / Matematik

 Fen Edebiyat Fakültesi Doktora öğrencimiz Uğur ANA, Yönlü Graflar konulu Doktora tezini Prof. Dr. İsmail Naci CANGÜL danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur.

Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

  Alper ERDEM / Matematik

 Fen Edebiyat Fakültesi Yüksek Lisans öğrencimiz Alper ERDEM, t-KOBALANS VE LUCAS t-KOBALANS SAYILARI konulu Yüksek Lisans tezini Prof. Dr. Ahmet TEKCAN danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

  Feriha ÇELİK / Matematik

 Fen Edebiyat Fakültesi Doktora öğrencimiz Feriha ÇELİK, Graflar ve Enerjikonulu Doktora tezini Prof. Dr. İsmail Naci CANGÜL danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

  Mehmet Samir ÖZCAN / Matematik

 Fen Edebiyat Fakültesi Yüksek Lisans öğrencimiz Mehmet Samir ÖZCAN, Manyeto-Elektro-Elastik Dairesel Çubukta Yalnız Gezen Dalga Modeli: Analitik ve Nümerik Çözümlerkonulu Yüksek Lisans tezini Dr. Öğr. Üyesi Nisa ÇELİK danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

  Merve AŞÇIOĞLU / Matematik

 Fen Edebiyat Fakültesi Doktora öğrencimiz Merve AŞÇIOĞLU, Çarpımsal Topolojik Graf İndekslerikonulu Doktora tezini Prof. Dr. İsmail Naci CANGÜL danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

  Merve ARSLAN / Matematik

 Fen Edebiyat Fakültesi Yüksek Lisans öğrencimiz Merve ARSLAN, Lorentz Uzaylarında Timelike ve Spacelike Eğrilere Göre Oluşturulan Alt Uzayların Sınıflandırılması konulu Yüksek Lisans tezini Prof. Dr. Esen İYİGÜN danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 F

 

 

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [18-Eyl-2020]

İçerik Görüntüleme : [411]