ULUSAL STAJ PROGRAMI 2024
 ULUSAL STAJ PROGRAMI 2024

ULUSAL STAJ PROGRAMI 2024 DUYURU

Değerli Öğrencimiz,

Tüm Kamu Kurumlarının, üniversitelerin ve binlerce özel sektör kuruluşunun staj fırsatlarını Ulusal Staj Programı’na başvurarak yakalayabilirsin. Bu yıl, staj fırsatlarına ek olarak iş gölgeleme ve eğitim imkânları da eklenerek Program kapsamının genişletildiğini paylaşmak isteriz. 

Başvuru esnasında yetkinliklerini ön plana çıkaracak bilgi alanları ile karşılaşacaksın. Bu alanları doğru şekilde doldurman senin yetkinlik puanına katkı sağlayacak ve aldığın her puan hedeflediğin kurum / kuruluşlardaki staj, iş gölgeleme ve eğitim gibi erken dönem kariyer imkânlarına seni daha da yaklaştıracak.

Programa Kariyer Kapısı üzerinden başvurabilir, detaylar için Sıkça Sorulan Sorular* bölümünü inceleyebilirsin.

Son Başvuru Tarihi: 10 Mart 2024

Başvuru Linki: https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ulusalstajprogrami

* Kariyer Kapısı’na giriş yaptıktan sonra “Sıkça Sorulan Sorular” bölümüne https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/pages/frequentlyaskedquestions linkini tıklayarak ulaşabilirsin.

Gelişmelerden haberdar olmak için Ulusal Staj Programı’nın sosyal medya hesaplarını (@ulusalstajprg) takip edebilirsin.

Başarılar Dileriz.

 

SMS

Ulusal Staj Programı ile tüm kamu kurumları ve binlerce özel sektör kuruluşunda staj fırsatı yakalayabilirsin! Başvuru için: https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr

 

SOSYAL MEDYA GÖNDERİSİ

#UlusalStajProgramı ile tüm kamu kurumları ve binlerce özel sektör kuruluşunda staj imkânlarına ek olarak bu sene iş gölgeleme ve eğitim gibi erken dönem kariyer fırsatları da yakalayabilirsin! #USP @tccbiko @ulusalstajprg

Son Başvuru Tarihi: 10 Mart 2024

Başvuru için: https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ulusalstajprogrami

 

Sosyal-Paylaşım

Anasayfaya Dön Güncel Haberler Haber Arşiv

Haber Tarihi : [07-Şub-2024]

Haber Görüntüleme : [512]