BUÜ ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ KADRO İLANI (23.11.2021) (2021/9) Giriş Sınav Sonuçları

Atanmaya Hak Kazanan Adaylardan İstenilecek Belgeler
(Söz konusu evrakların 31.12.2021 Cuma günü mesai bitimine kadar ilgili birimlere teslim edilmesi gerekmektedir.)

Güvenlik Soruşturması Formu

Giriş Sınav Sonuçları yayınlanan öğretim elemanı kadro ilanımız için yapılacak itirazlar 17.12.2021 Cuma günü mesai bitimine kadar ilgili Birimlere yazılı olarak yapılabilir. Bu tarihten sonra yapılacak itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ELEMANI KADRO İLANI (2021/9)
GİRİŞ SINAV SONUÇLARI
BİRİM BÖLÜM ABD/PROGRAM KADRO ADEDİ KADRO DERECESİ KADRO ÜNVANI GİRİŞ SINAV SONUCU
DEVLET KONSERVATUVARI MÜZİK TÜRK MÜZİĞİ 1 5 ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ  
EĞİTİM FAKÜLTESİ GÜZEL SANATLAR EĞİTİMİ MÜZİK EĞİTİMİ ANASANAT DALI 1 5 ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ  
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ MANEVİYAT PSİKOLOJİSİ 1 5 ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ  
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ SİYASET VE SOSYAL BİLİMLER A.D 1 5 ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ  
SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR 1 5 ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ  
(İlgili Birim tarafından yapılan inceleme neticesinde Spor Bilimleri Fakültesine ait Giriş Sınav Formu Yeniden Düzenlenmiştir.)(17.12.2021)
VETERİNER FAKÜLTESİ KLİNİK BİLİMLER VETERİNERLİK İÇ HASTALIKLARI 1 5 ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ  

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [16-Ara-2021]

İçerik Görüntüleme : [2.647]