BUÜ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ KADRO İLANI (23.11.2021) (2021/8) Giriş Sınav Sonuçları

Atanmaya Hak Kazanan Adaylardan İstenilecek Belgeler
(Söz konusu evrakların 31.12.2021 Cuma günü mesai bitimine kadar ilgili birimlere teslim edilmesi gerekmektedir.)

Güvenlik Soruşturması Formu

Giriş Sınav Sonuçları yayınlanan öğretim elemanı kadro ilanımız için yapılacak itirazlar 17.12.2021 Cuma günü mesai bitimine kadar ilgili Birimlere yazılı olarak yapılabilir. Bu tarihten sonra yapılacak itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ELEMANI KADRO İLANI (2021/8)
GİRİŞ SINAV SONUÇLARI
BİRİM BÖLÜM ABD/PROGRAM KADRO ADEDİ KADRO DERECESİ KADRO ÜNVANI GİRİŞ SINAV SONUCU
HARMANCIK MYO OTEL-LOKANTA VE İKRAM HİZMETLERİ AŞÇILIK 1 3 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (Ders Verecek)  
İLAHİYAT FAKÜLTESİ TEMEL İSLAM BİLİMLERİ KURAN-I KERİM OKUMA VE KIRAAT İLMİ 1 1 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (Ders Verecek)  
İZNİK MYO SEYAHAT-TURİZM VE EĞLENCE HİZMETLERİ TURİST REHBERLİĞİ 1 3 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (Ders Verecek)  
KARACABEY MYO BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 1 3 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (Ders Verecek)  
KARACABEY MYO BİTKİSEL VE HAYVANSAL ÜRETİM ORGANİK TARIM 1 1 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (Ders Verecek)  
MUSTAFAKEMALPAŞA MYO   MUHASEBE VE VERGİ MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI 1 3 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (Ders Verecek)  
ORHANELİ MYO TEKSTİL GİYİM AYAKKABI VE DERİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 1 1 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (Ders Verecek)  
TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ GENEL CERRAHİ 1 1 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (Uygulamalı Birim)  
YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU   (İNGİLİZCE) 1 1 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (Ders Verecek)  

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [16-Ara-2021]

İçerik Görüntüleme : [3.030]