BUÜ ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ KADRO İLANI (23.11.2021) (2021/9) Ön Değerlendirme Sonuçları

Ön Değerlendirme Sonuçları yayınlanan öğretim elemanı kadro ilanımız için yapılacak itirazlar 13.12.2021 Pazartesi mesai bitimine kadar ilgili Birimlere yazılı olarak yapılabilir. Bu tarihten sonra yapılacak itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ELEMANI KADRO İLANI (2021/9)
ÖN DEĞERLENDİRME SONUÇLARI
BİRİM BÖLÜM ABD/PROGRAM KADRO ADEDİ KADRO DERECESİ KADRO ÜNVANI ÖN DEĞERLENDİRME SONUCU
DEVLET KONSERVATUVARI MÜZİK TÜRK MÜZİĞİ 1 5 ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ  
EĞİTİM FAKÜLTESİ GÜZEL SANATLAR EĞİTİMİ MÜZİK EĞİTİMİ ANASANAT DALI 1 5 ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ  
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ MANEVİYAT PSİKOLOJİSİ 1 5 ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ  
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ SİYASET VE SOSYAL BİLİMLER A.D 1 5 ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ  
(Adaylar tarafından yapılan itirazlar neticesinde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine ait Ön Değerlendirme Formu Yeniden Düzenlenmiştir.)
SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR 1 5 ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ  
VETERİNER FAKÜLTESİ KLİNİK BİLİMLER VETERİNERLİK İÇ HASTALIKLARI 1 5 ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ  

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [10-Ara-2021]

İçerik Görüntüleme : [2.442]