.
 .

Son başvuru tarihi 4 Eylül 2023 olan "Otomotivin Geleceği Tasarım Yarışması"na, otomotiv sektörüne yönelik yenilikçi fikirleriniz ile katılarak Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB)’in toplamda 1.200.000 TL nakdi ödülünden faydalanabilir, ayrıca yarışma süreci ve sonrasında ULUTEK Teknopark ve Bursa Uludağ TTO desteğiyle başarılı projelerinizin hayata geçirilebilmesi için sanayicilerle tanışma, üniversite ile işbirliği, ULUTEK Kuluçka Merkezi’nde yer alma, eğitim ve mentörlük hizmetleri, şirketleşme ve FSMH süreçlerinde destek alma gibi birçok fırsattan faydalanabilirsiniz.

Yarışma, otomotiv sektörüne yönelik yenilikçi fikri olan tüm girişimci ve girişimci adaylarının katılımına açıktır ve katılım ücretsizdir.

Otomotiv sektörüne yönelik özgün ve yenilikçi tüm projeler yarışma kapsamında değerlendirilmektedir.

ULUTEK ve Bursa Uludağ TTO desteklerinden faydalanabilmek için, proje başvurusu https://ulutek.com.tr/otomotivingelecegi/ adresi üzerinden yapılmalıdır. Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir ve iletişime geçebilirsiniz. Tüm girişimcilerimize başarılar diliyoruz.

Sosyal-Paylaşım

Anasayfaya Dön Güncel Haberler Haber Arşiv

Haber Tarihi : [31-Ağu-2023]

Haber Görüntüleme : [161]