GEMLİK A.K.MYO DENİZCİLİK ÖĞRENCİLERİ LOGITRANS LOJISTIK FUARINA KATILDI
 GEMLİK A.K.MYO DENİZCİLİK ÖĞRENCİLERİ LOGITRANS LOJISTIK FUARINA KATILDI

Gemlik Denizcilik Topluluğu organizasyonunda Uludağ Üniversitesi Gemlik Asım Kocabıyık MYO Deniz ve Liman İşletmeciliği Programı öğrencileri İstanbul'da  Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi'nde Logitrans Lojistik Fuarını ziyaret etti. Yapılan fuar ziyaretine Deniz ve Liman İşletmeciliği Programı  Öğr.Gör. Emrah Murat Tacar Öğr. Gör. Dr. Yusuf Sarıkaya, Öğr. Gör. İbrahim Sapmaz ve 70 program öğrencisi katıldı.

    Logitrans Lojistik Fuarında ulusal ve uluslararası birçok lojistik firması ve limanların stantlarını ziyaret eden öğrenciler firmalardan meslekleri ve sektör hakkında bilgi aldılar. Öğrenciler firmalara hangi tür taşımacılık yaptıklarını, genel olarak hangi yükleri taşıdıklarını, işe alırken adaylarda aranılan şartları, hangi hatlarla birlikte çalıştıkları hakkında fikir edindiler. Logitrans Lojistik Fuarı etkinliği ile öğrencilerimiz açısından oldukça verimli geçmiştir.

    Ulaşım konusunda destek veren Uludağ Üniversitesi  Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığına, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığına ve Gemlik Belediye Başkanlığına teşekkür ederiz.

Sosyal-Paylaşım

Anasayfaya Dön Güncel Haberler Haber Arşiv

Haber Tarihi : [22-Kas-2023]

Haber Görüntüleme : [133]