Lisans Programı Giriş Yetenek Sınavı 1. Aşama Sınav Sonuçları
     
B.U.Ü.DEVLET KONSERVATUVARI 2022-2023 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 
MÜZİK BÖLÜMÜ  LİSANS PROGRAMI GİRİŞ YETENEK SINAVI
2. AŞAMA SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANAN ADAYLAR
 
       
       
                 
                 
        YAYLI ÇALGILAR ANASANAT DALI
                 
        ADAY ADI-SOYADI MEZUN OLDUĞU LİSE BAŞVURDUĞU
SANAT DALI
        NO
        2 Elifsu YALIN B.U.Ü.D.K. Müzik ve Sahne Sanatları Lisesi VİYOLONSEL 
        7 Çınar Karin TURA B.U.Ü.D.K. Müzik ve Sahne Sanatları Lisesi KEMAN 
        9 Eylül TAKUNYACI B.U.Ü.D.K. Müzik ve Sahne Sanatları Lisesi KEMAN 
        28 Rumeysa POLAT B.U.Ü.D.K. Müzik ve Sahne Sanatları Lisesi KEMAN 
        35 Adanur TEZEL Açıköğretim Lisesi KEMAN 
         36 Korcan KURT B.U.Ü.D.K. Müzik ve Sahne Sanatları Lisesi KEMAN  
        41 Ceylin ÖNCÜ A.Ü.D.K. Müzik ve Sahne Sanatları Lisesi VİYOLONSEL 
                 
                 
                 
        ÜFLEME VE VURMA ÇALGILAR ANASANAT DALI
                 
        ADAY ADI-SOYADI MEZUN OLDUĞU LİSE BAŞVURDUĞU  
      NO SANAT DALI    
        51 Cansu BALIKSATANLAR B.U.Ü.D.K. Müzik ve Sahne Sanatları Lisesi TROMPET  
        56 İrem GÜRSOY B.Ü.M.S.S.F. Müzik ve Sahne Sanatları Lisesi KORNO  
                                                                                                    
                 
        NOT : 2.Aşama sınavına girecek adaylar 23 Ağustos 2022 Salı günü;    
         - Yaylı Çalgılar ASD Saat: 10:30'da      
       - Üflemeli ve Vurmalı Çalgılar ASD Saat: 13:00'da,    
        enstrümanları ve seslendirecekleri eserlerin notalarıyla okulda hazır bulunacaklardır.    
                 
                 
      TÜRK MÜZİĞİ ANASANAT DALI
                 
        ADAY NO ADI-SOYADI MEZUN OLDUĞU LİSE  
        1 Yaren ERDEBİL Bursa Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi  
        12 Leyla DAĞDEVİR Iğdır Güzel Sanatlar Lisesi  
        15 Ergün ÖZER Demirtaşpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  
        16 Rıdvan SAZBİÇER Bursa Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi    
        18 Taha TORUN Bursa Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi    
        20 Tuğba BELLİBAŞ Bursa Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi    
        21 Emre USTA Bursa Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi  
        24 Merve KINALI Bursa Yıldırım Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi  
        25 Yunus SEVİNÇ Çelebi Mehmet Anadolu Lisesi    
        27 Nur Neva DEDEOĞLU Özel Bursa Venüs Kampüs Fen Lisesi    
        31 Ulaş Ozan ÇINAR Özel Bursa Büyük Kolej Anadolu Lisesi    
        32 Melihcan BİNGÜL Ali Osman Sönmez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  
        33 Mert ÇELİK Bursa Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi    
        38 Akif GÜNEŞ Gemlik Anadolu İmam Hatip Lisesi    
        39 Ayşegül KAYA Bursa Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi    
        40 Aleyna BİRCAN Faik Çelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  
                 
                 
      NOT: 2.Aşama Sınavı 24 Ağustos 2022 Çarşamba günü; saat 10:00'da başlayacaktır.  
      (Türk Müziği ASD'nda entrüman/ses ile herhangi bir eseri seslendirmek isteyen adaylar entrüman ve notalarıyla sınava geleceklerdir.)  
                 
              Prof. Görkem ÇALGAN     
                  Müdür  
                 

 

 

Sosyal-Paylaşım

Anasayfaya Dön Güncel Duyurular

İçerik Ekleme Tarihi : [27-Ağu-2018 13:32]

İçerik Son Değişiklik Tarihi : [22-Ağu-2022 16:48]

Duyuru Görüntüleme : [2.280]