İLKÖĞRETİM KURUMU GİRİŞ YETENEK SINAVI 1. AŞAMA SONUÇLARI
B.U.Ü.DEVLET KONSERVATUVARI MÜZİK VE BALE ORTAOKULU
2020-2021 ÖĞRETİM YILI GİRİŞ YETENEK SINAVI 
2. AŞAMA SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANAN ADAYLARIN LİSTESİ
( TAM ZAMANLI)
         
  ADAY NO ADI-SOYADI    
  4 Doruk Ali SEZER    
  6 Efe Erol ÖZTÜRK    
  7 Zeynep Nisa AKBULUT    
  8 Şermin ŞERİFOĞLU    
  9 Talya SAVU    
  12 Ada KIRAY    
  16 Berra SARI    
  17 Ateş ÖLMEZ    
  23 Rüzgar Sonat KİRİŞ    
  25 Liya SEMİ    
  26 Bilge YENİ    
  27 Zeynep UZMAN    
  38 Yasemin Ada KIROĞLU    
  39 İlayda Beren KAPLAN    
         
NOT: - 2. Aşama Sınavı 03 Temmuz Cuma günü yapılacaktır.
                    
 - Herhangi bir enstrüman çalmak isteyen adaylar enstrümanları ve notalarıyla sınava geleceklerdir.

 

       
       
                                                      (YARI ZAMANLI)
       
  ADAY NO ADI-SOYADI  
  4 Duru MANAV  
  5 İrem Vildan AKYÜREK  
  6 Esma HATİPOĞLU  
  8 Rüzgar Rodin KAYA  
  9 Azra Zeynep ERDAĞ  
  10 Rüzgar ACAR  
  13 Nehir SEVİNÇ  
  16 Ömer Ulaş ILGAZ  
  17 Rüya KAPTAN  
  18 Defne ALADAĞLI  
  19 Çoğul Barış KARAKUŞ  
  21 Ece Su TUNA  
  23 Sezen MUTLU  
  25 Asya SAĞIM  
  29 Begüm Lal BİLEN  
  30 Miray ÖZTÜRK  
  31 Derin UZEL  
  32 Elif Aybüke KILIÇ  
  34 Diren Ilgaz IRMAK  
  35 Elif AKÇABA  
  36 Defne GÜL  
  38 Deniz Alp AVCI  
  42 Mira KANALICI  
  45 Alya OKTAY  
  46 Melis ÇAVDAR  
  57 Melek İnci BOĞA  
  67 Ceylin YASAK  
       
NOT: - 2. Aşama Sınavı 03 Temmuz Cuma günü 13:00'da başlayacaktır. (Adayların tahmini giriş saatleri mesajla bildirilecektir. 
       
 - Herhangi bir enstrüman çalmak isteyen adaylar enstrümanları ve notalarıyla sınava geleceklerdir.
       
       
                                                             Prof.Görkem ÇALGAN
                                                             Müdür

Sosyal-Paylaşım

Anasayfaya Dön Güncel Duyurular

İçerik Ekleme Tarihi : [28-Haz-2017 08:41]

İçerik Son Değişiklik Tarihi : [03-Tem-2020 09:09]

Duyuru Görüntüleme : [2.186]