İŞLETME YÖNETİMİ
I.YARIYIL / ÖRGÜN
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
27.01.2020 | 10:00 | D-3 | Hukuka Giriş |
27.01.2020 | 13:00 | D-3 | İşletme-I |
28.01.2020 | 11:00 | Yabancı Dil-I (İngilizce) | |
28.01.2020 | 13:00 | D-3 | Genel Muhasebe |
29.01.2020 | 10:30 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-I | |
29.01.2020 | 12:30 | Türk Dili-I | |
30.01.2020 | 09:30 | D-3 | İktisada Giriş |
31.01.2020 | 10:30 | D-3 | Temel Matematik |
III.YARIYIL / ÖRGÜN
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
27.01.2020 | 14:00 | D-3 | Yönetim ve Organizasyon |
27.01.2020 | 15:00 | D-3 | Dış Ticaret İşlemleri |
28.01.2020 | 11:00 | D-3 | Satış Yönetimi |
28.01.2020 | 12:00 | D-3 | Finansal Yönetim |
29.01.2020 | 09:30 | D-3 | Ofis Programları Bil.Lab.T. |
29.01.2020 | 11:00 | D-3 | Araştırma Yöntem ve Teknikleri |
30.01.2020 | 11:30 | D-3 | Pazarlama |
30.01.2020 | 13:00 | D-3 | Kriz ve Stres Yönetimi |
BANKACILIK VE SİGORTACILIK
I.YARIYIL / ÖRGÜN
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
27.01.2020 | 11:30 | D-1 | Hukuka Giriş |
27.01.2020 | 13:30 | D-1 | Banka ve Sigorta İşletmeciliği |
28.01.2020 | 11:00 | Yabancı Dil-I (İngilizce) | |
28.01.2020 | 13:30 | D-1 | Bankacılık ve Sigortacılığa Giriş |
29.01.2020 | 10:30 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-I | |
29.01.2020 | 12:30 | Türk Dili-I | |
30.01.2020 | 11:30 | D-1 | Genel Muhasebe |
31.01.2020 | 11:30 | D-1 | Temel Matematik |
III.YARIYIL / ÖRGÜN
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
27.01.2020 | 14:30 | D-1 | Kaza - Nakliyat - Mühendislik Sigortaları |
27.01.2020 | 15:30 | D-1 | Kriz ve Stres Yönetimi |
28.01.2020 | 10:00 | D-1 | Banka ve Sigorta Muhasebesi |
28.01.2020 | 14:30 | D-1 | Bireysel Bankacılık |
29.01.2020 | 13:30 | D-1 | BES-Hayat-Sağlık ve Sorum.Sigortaları |
29.01.2020 | 14:30 | D-1 | Lojistik |
30.01.2020 | 10:30 | D-1 | Kredi İşlemleri |
30.01.2020 | 14:30 | D-1 | Bankacılık ve Sigortacılık Fon Yönetimi |
I.YARIYIL / İKİNCİ ÖĞRETİM
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
27.01.2020 | 11:30 | D-1 | Hukuka Giriş |
27.01.2020 | 13:30 | D-1 | Banka ve Sigorta İşletmeciliği |
28.01.2020 | 11:00 | Yabancı Dil-I (İngilizce) | |
28.01.2020 | 13:30 | D-1 | Bankacılık ve Sigortacılığa Giriş |
29.01.2020 | 10:30 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-I | |
29.01.2020 | 12:30 | Türk Dili-I | |
30.01.2020 | 11:30 | D-1 | Genel Muhasebe |
31.01.2020 | 11:30 | D-1 | Temel Matematik |
III.YARIYIL / İKİNCİ ÖĞRETİM
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
27.01.2020 | 14:30 | D-1 | Kaza - Nakliyat - Mühendislik Sigortaları |
27.01.2020 | 15:30 | D-1 | Kriz ve Stres Yönetimi |
28.01.2020 | 10:00 | D-1 | Banka ve Sigorta Muhasebesi |
28.01.2020 | 14:30 | D-1 | Bireysel Bankacılık |
29.01.2020 | 13:30 | D-1 | BES-Hayat-Sağlık ve Sorum.Sigortaları |
29.01.2020 | 14:30 | D-1 | Lojistik |
30.01.2020 | 10:30 | D-1 | Kredi İşlemleri |
30.01.2020 | 14:30 | D-1 | Bankacılık ve Sigortacılıkta Fon Yönetimi |
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
I.YARIYIL / ÖRGÜN
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
27.01.2020 | 09:30 | D-6 | Mesleki Matematik-I |
27.01.2020 | 12:00 | D-6 | Grafik ve Animasyon-I |
28.01.2020 | 09:30 | D-6 | Programlama Temelleri |
28.01.2020 | 11:00 | Yabancı Dil-I (İngilizce) | |
29.01.2020 | 10:30 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-I | |
29.01.2020 | 12:30 | Türk Dili-I | |
31.01.2020 | 09:30 | D-6 | Veri Tabanı-I |
31.01.2020 | 10:15 | D-6 | Yazılım Mimarileri |
III.YARIYIL / ÖRGÜN
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
27.01.2020 | 10:15 | D-6 | Görsel Programlama-I |
27.01.2020 | 11:00 | D-6 | İşletme Yönetimi-I |
28.01.2020 | 12:00 | D-6 | İleri Nesne Tabanlı Programlama |
28.01.2020 | 13:00 | D-6 | İnternet Programcılığı-I |
29.01.2020 | 14:30 | D-6 | Girişimcilik |
29.01.2020 | 11:15 | D-6 | Web Projesi Yönetimi |
31.01.2020 | 11:00 | D-6 | Kalite Yönetim Sistemleri |
31.01.2020 | 12:00 | D-6 | Meslek Etiği |
GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
I.YARIYIL / ÖRGÜN
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
27.01.2020 | 10:30 | D-4 | Gıda Kimyası |
27.01.2020 | 14:30 | D-4 | Laboratuvar Tekniği-I |
28.01.2020 | 11:00 | Yabancı Dil-I (İngilizce) | |
28.01.2020 | 14:00 | D-4 | Genel Kimya |
29.01.2020 | 10:30 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi - I | |
29.01.2020 | 12:30 | Türk Dili-I | |
30.01.2020 | 10:30 | D-4 | Hijyen ve Sanitasyon |
30.01.2020 | 15:00 | D-4 | Genel Mikrobiyoloji |
31.01.2020 | 10:00 | D-4 | Gıdalarda Temel İşlemler-I |
31.01.2020 | 15:00 | D-4 | Temel Matematik |
III.YARIYIL / ÖRGÜN
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
27.01.2020 | 09:30 | D-4 | Tahıl Teknolojisi-I |
27.01.2020 | 13:30 | D-4 | İçecek Teknolojisi |
28.01.2020 | 09:30 | D-4 | Süt ve Ürünleri Teknolojisi-I |
28.01.2020 | 10:30 | D-4 | Et ve Ürünleri Teknolojisi-I |
28.01.2020 | 15:00 | D-4 | Su Analizleri |
29.01.2020 | 09:30 | D-4 | Meyve ve Sebze Ürünleri Teknolojisi-I |
29.01.2020 | 13:30 | D-4 | Gıda Güvenliği |
30.01.2020 | 12:30 | D-4 | Gıda İşletmeciliği ve Pazarlama |
Anasayfaya Dön Güncel Duyurular