İŞLETME YÖNETİMİ
I.YARIYIL / ÖRGÜN
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
06.01.2020 | 11:30 | Türk Dili-I | |
07.01.2020 | 11:00 | Yabancı Dil-I (İngilizce) | |
08.01.2020 | 12:00 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi - I | |
09.01.2020 | 13:30 | D-3 | Hukuka Giriş |
10.01.2020 | 09:30 | D-3 | İşletme-I |
13.01.2020 | 10:00 | D-3 | Genel Muhasebe |
15.01.2020 | 13:00 | D-3 | İktisada Giriş |
16.01.2020 | 11:00 | D-3 | Temel Matematik |
III.YARIYIL / ÖRGÜN
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
06.01.2020 | 14:00 | D-3 | Kriz ve Stres Yönetimi |
07.01.2020 | 10:00 | D-3 | Yönetim ve Organizasyon |
08.01.2020 | 11:00 | D-3 | Araştırma Yöntem ve Teknikleri |
09.01.2020 | 11:00 | D-3 | Pazarlama |
10.01.2020 | 09:30 | D-3 | Dış Ticaret İşlemleri |
13.01.2020 | 13:00 | D-3 | Ofis Programları Bil.Lab.T. |
14.01.2020 | 15:00 | D-3 | Finansal Yönetim |
15.01.2020 | 10:00 | D-3 | Satış Yönetimi |
BANKACILIK VE SİGORTACILIK
I.YARIYIL / ÖRGÜN
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
06.01.2020 | 11:30 | Türk Dili-I | |
07.01.2020 | 11:00 | Yabancı Dil-I (İngilizce) | |
08.01.2020 | 12:00 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi - I | |
09.01.2020 | 11:30 | D-1 | Hukuka Giriş |
10.01.2020 | 11:30 | D-1 | Bankacılık ve Sigortacılığa Giriş |
13.01.2020 | 11:30 | D-1 | Banka ve Sigorta İşletmeciliği |
14.01.2020 | 13:30 | D-1 | Genel Muhasebe |
15.01.2020 | 11:30 | D-1 | Temel Matematik |
III.YARIYIL / ÖRGÜN
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
06.01.2020 | 14:30 | D-1 | Kaza - Nakliyat - Mühendislik Sigortaları |
07.01.2020 | 14:30 | D-1 | Bireysel Bankacılık |
08.01.2020 | 14:30 | D-1 | BES - Hayat - Sağlık ve Sorum.Sigortaları |
09.01.2020 | 10:30 | D-1 | Kriz ve Stres Yönetimi |
10.01.2020 | 10:30 | D-1 | Banka ve Sigorta Muhasebesi |
13.01.2020 | 10:30 | D-1 | Lojistik |
14.01.2020 | 10:30 | D-1 | Kredi İşlemleri |
15.01.2020 | 10:30 | D-1 | Bankacılık ve Sigortacılık Fon Yönetimi |
I.YARIYIL / İKİNCİ ÖĞRETİM
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
06.01.2020 | 11:30 | Türk Dili-I | |
07.01.2020 | 11:00 | Yabancı Dil-I (İngilizce) | |
08.01.2020 | 12:00 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi - I | |
09.01.2020 | 11:30 | D-1 | Hukuka Giriş |
10.01.2020 | 11:30 | D-1 | Bankacılık ve Sigortacılığa Giriş |
13.01.2020 | 11:30 | D-1 | Banka ve Sigorta İşletmeciliği |
14.01.2020 | 13:30 | D-1 | Genel Muhasebe |
15.01.2020 | 11:30 | D-1 | Temel Matematik |
III.YARIYIL / İKİNCİ ÖĞRETİM
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
06.01.2020 | 14:30 | D-1 | Kaza - Nakliyat - Mühendislik Sigortaları |
07.01.2020 | 14:30 | D-1 | Bireysel Bankacılık |
08.01.2020 | 14:30 | D-1 | BES - Hayat - Sağlık ve Sorum.Sigortaları |
09.01.2020 | 10:30 | D-1 | Kriz ve Stres Yönetimi |
10.01.2020 | 10:30 | D-1 | Banka ve Sigorta Muhasebesi |
13.01.2020 | 10:30 | D-1 | Lojistik |
14.01.2020 | 10:30 | D-1 | Kredi İşlemleri |
15.01.2020 | 10:30 | D-1 | Bankacılık ve Sigortacılıkta Fon Yönetimi |
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
I.YARIYIL / ÖRGÜN
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
06.01.2020 | 11:30 | Türk Dili-I | |
07.01.2020 | 11:00 | Yabancı Dil-I (İngilizce) | |
08.01.2020 | 12:00 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi - I | |
10.01.2020 | 13:00 | D-6 | Mesleki Matematik - I |
13.01.2020 | 10:30 | D-6 | Veri Tabanı - I |
14.01.2020 | 10:30 | Bil.Lab. | Grafik ve Animasyon - I |
15.01.2020 | 10:30 | D-6 | Programlama Temelleri |
16.01.2020 | 10:30 | D-6 | Yazılım Mimarileri |
III.YARIYIL / ÖRGÜN
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
06.01.2020 | 13:00 | D-6 | Görsel Programlama - I |
07.01.2020 | 13:00 | D-6 | İşletme Yönetimi - I |
08.01.2020 | 15:00 | D-6 | Kalite Yönetim Sistemleri |
10.01.2020 | 12:30 | D-6 | Girişimcilik |
13.01.2020 | 12:00 | D-6 | İleri Nesne Tabanlı Programlama |
14.01.2020 | 13:00 | D-6 | Web Projesi Yönetimi |
15.01.2020 | 11:00 | D-6 | Meslek Etiği |
16.01.2020 | 13:00 | D-6 | İnternet Programcılığı - I |
GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
I.YARIYIL / ÖRGÜN
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
06.01.2020 | 11:30 | Türk Dili-I | |
07.01.2020 | 11:00 | Yabancı Dil-I (İngilizce) | |
08.01.2020 | 12:00 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi - I | |
09.01.2020 | 09:30 | D-1 | Hijyen ve Sanitasyon |
10.01.2020 | 09:30 | D-1 | Temel Matematik |
10.01.2020 | 15:30 | D-1 | Genel Kimya |
13.01.2020 | 09:30 | D-1 | Gıda Kimyası |
14.01.2020 | 09:30 | D-1 | Gıdalarda Temel İşlemler - I |
15.01.2020 | 09:30 | D-1 | Genel Mikrobiyoloji |
16.01.2020 | 09:30 | D-1 | Laboratuvar Tekniği - I |
III.YARIYIL / ÖRGÜN
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
06.01.2020 | 14:00 | D-6 | Tahıl Teknolojisi - I |
07.01.2020 | 14:00 | D-6 | Süt ve Ürünleri Teknolojisi - I |
08.01.2020 | 10:00 | D-6 | Et ve Ürünleri Teknolojisi - I |
08.01.2020 | 11:00 | D-6 | Su Analizleri |
09.01.2020 | 11:00 | D-6 | Gıda Güvenliği |
10.01.2020 | 12:15 | D-6 | Gıda İşletmeciliği ve Pazarlama |
13.01.2020 | 11:00 | D-6 | Meyve ve Sebze Ürünleri Teknoljisi - I |
14.01.2020 | 11:00 | D-6 | İçecek Teknolojisi |
Anasayfaya Dön Güncel Duyurular