İŞLETME YÖNETİMİ
II.YARIYIL ( ÖRGÜN - İKİNCİ ÖĞRETİM )
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
01.07.2019 | 10:00 | D-3 | Kalite Yönetim Sistemleri |
01.07.2019 | 11:00 | D-3 | Dönemsonu Muhasebe İşlemleri |
01.07.2019 | 13:00 | Türk Dili-II | |
02.07.2019 | 11:00 | Yabancı Dil-II (İngilizce) | |
02.07.2019 | 14:00 | D-3 | Girişimcilik |
03.07.2019 | 10:00 | D-3 | İstatistik |
03.07.2019 | 13:00 | D-3 | İnovasyon |
04.07.2019 | 10:00 | D-3 | İşletme-II |
04.07.2019 | 13:00 | D-3 | Ticaret Hukuku |
IV.YARIYIL ( ÖRGÜN - İKİNCİ ÖĞRETİM )
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
01.07.2019 | 10:30 | D-3 | Üretim Yönetimi |
01.07.2019 | 13:00 | D-3 | Sunu Teknikleri |
02.07.2019 | 10:00 | D-3 | İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku |
02.07.2019 | 11:00 | D-3 | İnsan Kaynakları |
03.07.2019 | 10:00 | D-3 | Örgütsel Davranış |
03.07.2019 | 11:00 | D-3 | Tüketici Davranışı |
04.07.2019 | 10:00 | D-3 | İşletmelerin Güncel Sorunları |
04.07.2019 | 11:00 | D-3 | Satış Teknikleri |
BANKACILIK VE SİGORTACILIK
II.YARIYIL ( ÖRGÜN )
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
01.07.2019 | 10:30 | D-10 | Hasar İşlemleri |
01.07.2019 | 13:00 | Türk Dili-II | |
01.07.2019 | 15:00 | D-10 | Bankacılık Hizmet Ürünleri |
02.07.2019 | 11:00 | Yabancı Dil-II (İngilizce) | |
02.07.2019 | 13:00 | D-10 | Ticari Matematik |
03.07.2019 | 11:30 | D-10 | Müşteri İlişkileri Yönetimi |
03.07.2019 | 13:00 | D-10 | İktisada Giriş |
04.07.2019 | 10:30 | D-10 | Girişimcilik |
IV.YARIYIL ( ÖRGÜN )
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
01.07.2019 | 11:30 | D-10 | Ticaret Hukuku |
01.07.2019 | 14:30 | D-10 | Reasürans-Yangın ve Tarım Sigortaları |
02.07.2019 | 09:30 | D-10 | Sunu Teknikleri |
02.07.2019 | 14:30 | D-10 | Halkla İlişkiler |
03.07.2019 | 13:30 | D-10 | Banka ve Sigorta Mevzuatı |
03.07.2019 | 14:30 | D-10 | Sosyal Güvenlik Sistemi |
04.07.2019 | 12:00 | D-10 | Bankacılık ve Sigortacılıkta Hizmet Paz. |
04.07.2019 | 14:00 | D-10 | Pazarlama Yönetimi |
II.YARIYIL ( İKİNCİ ÖĞRETİM )
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
01.07.2019 | 10:30 | D-10 | Hasar İşlemleri |
01.07.2019 | 13:00 | Türk Dili-II | |
01.07.2019 | 15:00 | D-10 | Bankacılık Hizmet Ürünleri |
02.07.2019 | 11:00 | Yabancı Dil-II (İngilizce) | |
02.07.2019 | 13:00 | D-10 | Ticari Matematik |
03.07.2019 | 10:30 | D-10 | Girişimcilik |
03.07.2019 | 13:00 | D-10 | İktisada Giriş |
04.07.2019 | 10:30 | D-10 | Müşteri İlişkileri Yönetimi |
IV.YARIYIL ( İKİNCİ ÖĞRETİM )
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
01.07.2019 | 11:30 | D-10 | Ticaret Hukuku |
01.07.2019 | 14:30 | D-10 | Reasürans-Yangın ve Tarım Sigortaları |
02.07.2019 | 09:30 | D-10 | Sunu Teknikleri |
02.07.2019 | 14:30 | D-10 | Halkla İlişkiler |
03.07.2019 | 11:30 | D-10 | Sosyal Güvenlik Sistemi |
03.07.2019 | 12:30 | D-10 | Banka ve Sigorta Mevzuatı |
04.07.2019 | 12:00 | D-10 | Bankacılık ve Sigortacılıkta Hizmet Paz. |
04.07.2019 | 14:00 | D-10 | Pazarlama Yönetimi |
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
II.YARIYIL ( ÖRGÜN )
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
01.07.2019 | 10:15 | D-1 | Bilgisayar Donanımı |
01.07.2019 | 13:00 | Türk Dili-II | |
02.07.2019 | 10:15 | D-1 | Veri Tabanı-II |
02.07.2019 | 11:00 | Yabancı Dil-II (İngilizce) | |
03.07.2019 | 10:15 | D-1 | Nesne Tabanlı Programlama |
03.07.2019 | 11:00 | Bil.Lab. | Grafik ve Animasyon-II |
04.07.2019 | 10:15 | D-1 | Web Tasarımının Temelleri |
04.07.2019 | 11:00 | D-1 | Ofis Yazılımları |
IV.YARIYIL ( ÖRGÜN )
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
01.07.2019 | 10:30 | D-1 | İnternet Programcılığı-II |
01.07.2019 | 11:30 | D-1 | Ağ Temelleri |
02.07.2019 | 10:30 | D-1 | Görsel Programlama-II |
02.07.2019 | 11:30 | D-1 | Sistem Analizi ve Tasarımı |
03.07.2019 | 10:30 | D-1 | Mobil Programlama-II |
03.07.2019 | 11:30 | D-1 | Sunucu İşletim Sistemi |
04.07.2019 | 10:30 | D-1 | Girişimcilik |
04.07.2019 | 11:30 | D-1 | Kalite Güvencesi ve Standartları |
GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
II.YARIYIL ( ÖRGÜN )
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
01.07.2019 | 10:30 | D-2 | Gıdalarda Temel İşlemler-II |
01.07.2019 | 13:00 | Türk Dili-II | |
02.07.2019 | 11:00 | Yabancı Dil-II (İngilizce) | |
02.07.2019 | 14:00 | D-2 | Gıda Mikrobiyolojisi |
03.07.2019 | 11:00 | D-2 | İletişim |
04.07.2019 | 11:30 | D-2 | Hazır Yemek Sistemleri |
04.07.2019 | 12:30 | D-2 | Laboratuar Tekniği-II |
05.07.2019 | 11:00 | D-2 | Beslenme İlkeleri |
05.07.2019 | 12:00 | D-2 | Meslek Etiği |
IV.YARIYIL ( ÖRGÜN )
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
01.07.2019 | 15:00 | D-2 | İşletme-II |
01.07.2019 | 09:30 | D-2 | Tahıl Teknolojisi-II |
02.07.2019 | 09:30 | D-2 | Yöresel Ürünler Teknolojisi |
03.07.2019 | 09:30 | D-2 | Et ve Ürünleri Teknolojisi-II |
03.07.2019 | 15:00 | D-2 | Fonksiyonel Gıdalar |
04.07.2019 | 09:30 | D-2 | Süt ve Ürünleri Teknolojisi-II |
04.07.2019 | 15:00 | D-2 | Gıda Kodeksi ve Yasal Mevzuat |
05.07.2019 | 09:30 | D-2 | Meyve ve Sebze Ürünleri Teknolojisi-II |
Anasayfaya Dön Güncel Duyurular