İŞLETME YÖNETİMİ
II.YARIYIL / ÖRGÜN
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
10.06.2019 | 13:00 | Türk Dili-II | |
11.06.2019 | 11:00 | Yabancı Dil-II (İngilizce) | |
12.06.2019 | 10:00 | D-3 | Kalite Yönetim Sistemleri |
12.06.2019 | 11:00 | D-3 | İnovasyon |
13.06.2019 | 14:00 | D-3 | İstatistik |
14.06.2019 | 11:00 | D-3 | İşletme-II |
17.06.2019 | 12:30 | D-3 | Ticaret Hukuku |
18.06.2019 | 13:00 | D-3 | Dönem Sonu Muhasebe İşlemleri |
19.06.2019 | 10:00 | D-3 | Girişimcilik |
IV.YARIYIL / ÖRGÜN
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
10.06.2019 | 10:30 | D-3 | İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku |
11.06.2019 | 13:00 | D-3 | Sunu Teknikleri |
12.06.2019 | 10:00 | D-3 | İnsan Kaynakları |
13.06.2019 | 10:00 | D-3 | Örgütsel Davranış |
13.06.2019 | 11:00 | D-3 | Tüketici Davranışı |
14.06.2019 | 10:00 | D-3 | İşletmelerin Güncel Sorunları |
17.06.2019 | 10:00 | D-3 | Satış Teknikleri |
18.06.2019 | 10:00 | D-3 | Üretim Yönetimi |
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
II.YARIYIL / ÖRGÜN
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
10.06.2019 | 11:00 | D-9 | Bilgisayar Donanımı |
10.06.2019 | 13:00 | Türk Dili-II | |
11.06.2019 | 11:00 | Yabancı Dil-II (İngilizce) | |
12.06.2019 | 11:00 | D-9 | Veri Tabanı-II |
14.06.2019 | 11:00 | D-9 | Nesne Tabanlı Programlama |
17.06.2019 | 11:00 | Bilg.Lab. | Grafik ve Animasyon-II |
18.06.2019 | 11:00 | D-9 | Web Tasarımının Temelleri |
19.06.2019 | 11:00 | D-9 | Ofis Yazılımları |
IV.YARIYIL / ÖRGÜN
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
10.06.2019 | 10:00 | D-1 | Girişimcilik |
10.06.2019 | 12:00 | D-1 | İnternet Programcılığı-II |
11.06.2019 | 12:00 | D-1 | Görsel Programlama-II |
12.06.2019 | 12:00 | D-1 | Sistem Analizi ve Tasarımı |
13.06.2019 | 12:00 | D-1 | Kalite Güvencesi ve Standartları |
14.06.2019 | 12:00 | D-1 | Ağ Temelleri |
18.06.2019 | 12:00 | D-1 | Sunucu İşletim Sistemi |
19.06.2019 | 12:00 | D-1 | Mobil Programlama-II |
BANKACILIK VE SİGORTACILIK
II.YARIYIL / ÖRGÜN
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
10.06.2019 | 10:30 | D-10 | Müşteri İlişkileri Yönetimi |
10.06.2019 | 13:00 | Türk Dili-II | |
11.06.2019 | 11:00 | Yabancı Dil-II (İngilizce) | |
12.06.2019 | 10:30 | D-10 | İktisada Giriş |
13.06.2019 | 10:30 | D-10 | Girişimcilik |
14.06.2019 | 10:30 | D-10 | Ticari Matematik |
17.06.2019 | 10:30 | D-10 | Hasar İşlemleri |
18.06.2019 | 10:30 | D-10 | Bankacılık Hizmet Ürünleri |
IV.YARIYIL / ÖRGÜN
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
10.06.2019 | 11:30 | D-10 | Ticaret Hukuku |
11.06.2019 | 13:30 | D-10 | Reasürans-Yangın ve Tarım Sigortaları |
13.06.2019 | 13:30 | D-10 | Banka ve Sigorta Mevzuatı |
14.06.2019 | 14:30 | D-10 | Sunu Teknikleri |
17.06.2019 | 11:30 | D-10 | Sosyal Güvenlik Sistemi |
17.06.2019 | 13:30 | D-10 | Halkla İlişkiler |
19.06.2019 | 12:30 | D-10 | Bankacılık ve Sigortacılıkta Hizmet Paz. |
19.06.2019 | 13:30 | D-10 | Pazarlama Yönetimi |
II.YARIYIL / İKİNCİ ÖĞRETİM
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
10.06.2019 | 13:00 | Türk Dili-II | |
11.06.2019 | 11:00 | Yabancı Dil-II (İngilizce) | |
12.06.2019 | 10:30 | D-10 | İktisada Giriş |
13.06.2019 | 14:30 | D-10 | Müşteri İlişkileri Yönetimi |
14.06.2019 | 10:30 | D-10 | Ticari Matematik |
17.06.2019 | 10:30 | D-10 | Hasar İşlemleri |
18.06.2019 | 10:30 | D-10 | Bankacılık Hizmet Ürünleri |
19.06.2019 | 10:30 | D-10 | Girişmcilik |
IV.YARIYIL / İKİNCİ ÖĞRETİM
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
10.06.2019 | 11:30 | D-10 | Ticaret Hukuku |
11.06.2019 | 13:30 | D-10 | Reasürans-Yangın ve Tarım Sigortaları |
13.06.2019 | 13:30 | D-10 | Banka ve Sigorta Mevzuatı |
14.06.2019 | 14:30 | D-10 | Sunu Teknikleri |
17.06.2019 | 11:30 | D-10 | Sosyal Güvenlik Sistemi |
17.06.2019 | 13:30 | D-10 | Halkla İlişkiler |
19.06.2019 | 12:30 | D-10 | Bankacılık ve Sigortacılıkta Hizmet Paz. |
19.06.2019 | 13:30 | D-10 | Pazarlama Yönetimi |
GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
II.YARIYIL / ÖRGÜN
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
10.06.2019 | 13:00 | Türk Dili-II | |
11.06.2019 | 11:00 | Yabancı Dil-II (İngilizce) | |
11.06.2019 | 15:15 | D-10 | Beslenme İlkeleri |
12.06.2019 | 10:30 | D-9 | Gıda Mikrobiyolojisi |
13.06.2019 | 10:30 | D-9 | Meslek Etiği |
14.06.2019 | 10:30 | D-10 | Laboratuar Tekniği-II |
17.06.2019 | 11:00 | D-2 | İletişim |
18.06.2019 | 11:00 | D-10 | Gıdalarda Temel İşlemler-II |
19.06.2019 | 09:30 | D-10 | Hazır Yemek Sistemleri |
IV.YARIYIL / ÖRGÜN
SINAV TARİHİ | SAATİ | YER | DERSİN ADI |
10.06.2019 | 15:00 | D-2 | İşletme-II |
11.06.2019 | 14:00 | D-2 | Tahıl Teknolojisi-II |
11.06.2019 | 14:30 | D-2 | Yöresel Ürünler Teknolojisi |
12.06.2019 | 11:30 | D-2 | Et ve Ürünleri Teknolojisi-II |
12.06.2019 | 14:30 | D-2 | Fonksiyonel Gıdalar |
13.06.2019 | 11:30 | D-2 | Süt ve Ürünleri Teknolojisi-II |
13.06.2019 | 12:30 | D-2 | Gıda Kodeksi ve Yasal Mevzuat |
14.06.2019 | 11:30 | D-2 | Meyve ve Sebze Ürünleri Teknolojisi-II |
Anasayfaya Dön Güncel Duyurular