Eğitim Fakültesi Akademisyen Kataloğu yayında

 

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Eğitim Fakültesi’nde görev yapan akademisyenlerin çalışma ve projelerini kapsayan katalog yayımlandı.

BUÜ Teknoloji Transfer Ofisi, fakültelerin akademik kataloglarını hazırlamaya devam ediyor. Daha önce farklı fakültelerdeki akademisyenlerin listesini hazırlayan ve yayımlayan Teknoloji Transfer Ofisi, son olarak Eğitim Fakültesi’nin çalışmalarını da tamamlayarak paylaşıma açtı.

Bursa Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Akademisyen Kataloğu için tıklayınız.

Daha önce tamamlanan Bursa Uludağ Üniversitesi Akademisyen Katalogları için tıklayınız.

Çalışmaları yürütülen diğer Fakültelerimiz için katalog çalışmaları tamamlandığında yayınlanacaktır. 

Diğer yandan Bursa Uludağ Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Biriminin yeniden yapılandırılması çalışmaları kapsamında Akademik Veri Yönetim Sistemi (AVESİS) kullanımına açılmıştır. Dünyanın önde gelen üniversitelerinin kullandığı Kurumsal Karne (Balanced Scorecard) Performans Yönetim Modelini temel alan ve uluslararası uygulamalar da dikkate alınarak geliştirilen AVESİS ara yüzüne https://avesis.uludag.edu.tr/ linkinden ulaşabilirsiniz. AVESİS yazılım sistemi ile gerek akademisyenimizin ismini yazarak yayın, proje, patent, uzmanlık alanları, verdiği dersler vb. detaylı özgeçmişine ulaşabilir, gerekse herhangi bir anahtar kelime yazarak bu kelime ile ilgili akademisyenlere, projelere, tezlere, derslere, patentlere vb. ulaşabilirsiniz. 

Sosyal-Paylaşım

Anasayfaya Dön Son Haberler Haber Arşiv

Haber Tarihi : [02-Haz-2023]

Haber Görüntüleme : 1.513 - 32