Stratejist İlgüner BUÜ'lü öğrencilerle buluştu

 

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Tasarım Bölümü Grafik Tasarım Programı, “Webinar Tasarım Sohbetleri” kapsamında, Türkiye'nin en önde gelen marka stratejisti ve uygulayıcısı, şehirlerin markalaşması konusundaki çalışmaları ile tanınan, dünyanın önde gelen marka değerleme ve strateji şirketi Brand Finance Türkiye Direktörü ve aynı zamanda TURKEY 100 - Türkiyenin En Değerli Markaları Araştırmasını yöneten Muhterem İlgüner'i ağırladı.

Muhterem İLGÜNER, “Tasarım Sohbetleri 2021” kapsamında gerçekleştirilen “MARKALAŞMANIN GÜCÜ” konulu etkinlikte, markalaşma, şehirlerin markalaşması, marka yaratma, marka değerinin hesaplanması gibi alanlarda gerçekleştirdiği ulusal ve uluslararası çalışmalarına dair deneyim, bilgi ve birikimlerini katılımcılarla paylaştı.

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü ve Tasarım Bölümü Başkanı Prof. Dr. Mehmet Karahan'ın desteği ve katılımıyla, Grafik Tasarım Program Başkanı Öğretim Görevlisi Dr. Erhan Mutlugün'ün koordinatörlüğünde, Öğretim Görevlisi Gültekin Erdal, Öğretim Görevlisi Alper Çetin ve Öğretim Görevlisi Evrim Sırmalı'nın katkılarıyla gerçekleştirilen etkinliğe Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Dr. Ertan Güneş'in yanısıra farklı fakülte ve bölümlerden pek çok akademisyen ve öğrenci de katıldı.

Alanında yayınlanmış “Türkiye'de Marka Yaratma ve Yaşatmanın Altın Kuralı”, “Marka Şehir”, “Marka Değeri”, “Derinliğine Marka”, “Değer Yaratmak” isimli beş kitabı bulunan  Muhterem İlgüner'in iki saati aşan ve büyük ilgi gören söyleşisinin ardından öğrenci ve akademisyenler Markalaşmanın gücü konusunda ünlü stratejisti soru yağmuruna tuttu.

Sosyal-Paylaşım

Anasayfaya Dön Son Haberler Haber Arşiv

Haber Tarihi : [09-Nis-2021]

Haber Görüntüleme : [926]