BİDB - Anket 2020
 BİDB - Anket 2020

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı olarak, birinci önceliğimiz kurumumuzun eğitim ve araştırma faaliyetlerine katkıda bulunmak için güçlü ve kesintisiz bir bilişim alt yapısını akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimizin hizmetine sunmaktır.

Süre gelen rutin işlerde destek vermek ve ortaya çıkan sorunlara anlık çözüm  üretmek gibi hizmetlerimizi yaparken; görev sahamıza giren konularda geleceğe yönelik kalıcı çözümler içeren
planlama faaliyetlerimizi de hazırlıyoruz.

Kişilere bağımlı olan ve kişilerin tek başlarına yaptığı işler ve geçici çözümlerle yol alan bir yapı yerine “ekiplerin ürettiği, kalıcılığı ve sürdürülebilirliği olan vizyona sahip bir yapı” kurulmasını sağlamak esas hareket noktamızdır.
İhtisaslaşma  konusunun önemine inanmaktayız ve buna göre bir yapı kurmak için gerekli girişimleri yapmaktayız. YAZILIM-SUNUCU SİSTEMLER-AĞ SİSTEMLERİ-WEB TASARIM-SİBER GÜVENLİK gibi alanlarda uzmanlaşmış personel ile ekip çalışması yaparak sizlere hizmet vermekteyiz. Bu nedenle verdiğimiz hizmetler konusunda sizlerin görüşlerinizi önemsemekteyiz.
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı hizmetleri değerlendirme anketimize katılarak sunacağınız katkıdan dolayı çok teşekkür ederiz.

ANKET SADECE ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ PERSONELİ TARAFINDAN DOLDURULABİLİR. ANKETE KATILMAK İÇİN ÖNCE "uludag.edu.tr" UZANTILI MAİL ADRESİNİZLE OTURUM AÇMANIZ GEREKMEKTEDİR.

ANKETİ DOLDURMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIYA TIKLAYINIZ.

 

 

Sosyal-Paylaşım

Anasayfaya Dön Güncel Haberler Haber Arşiv

Haber Tarihi : [05-Kas-2020]

Haber Görüntüleme : [3.696]