Bitki Koruma A.B.D. Tez Başarı Hikayeleri

 

Ahcen BOUHARI / Ziraat Fakültesi - Bitki Koruma

Ziraat Fakültesi Yüksek Lisans öğrencimiz Ahcen BOUHARI, Hibrit Entomopatojen Nematod Heterorhabditis Bacterıophora (Hbh) Irkının Bazı Zararlı Böcekler İle Mücadelesinde Yeni Bir Uygulama Yöntemi konulu Yüksek Lisans tezini Prof. Dr. İsmail Alper SUSURLUK danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Pınar BALTA / Ziraat Fakültesi - Bitki Koruma

Ziraat Fakültesi Yüksek Lisans öğrencimiz Pınar BALTA, Kuru Meyve Akarı Carpoglyphus Lacyis (L.) (Acari: Carpoglyphidae)’in Mücadelesinde Ozonun Nano Solüsyon Formülasyonun Kullanımı Üzerine Araştırmalar konulu Yüksek Lisans tezini Prof. Dr. Nabi Alper KUMRAL danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Gizem KESKİN / Ziraat Fakültesi - Bitki Koruma

Ziraat Fakültesi Yüksek Lisans öğrencimiz Gizem KESKİN, Bazı Mikrobiyal ve Bitkisel Akarisitlerin İki Noktalı Kırmızı Örümcek [Tetranychus Urticae Koch (Acari: Tetranychidae)]’e Laboratuvar Koşullarında Etkinliği Üzerine Araştırmalar konulu Yüksek Lisans tezini Prof. Dr. Nabi Alper KUMRAL danışmanlığında başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur. Tez özeti ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [18-Eyl-2020]

İçerik Görüntüleme : [476]