Staj Gidiş Belgeleri

Davet Mektubu (Letter of Acceptance)

Staj yapılacak kurumdan alınan davet ya da kabul mektubununun orjinali istenmelidir.

Kurumun antetli kağıdına yazılmalı, imzalı, mühürlü olmalı ve imzalayan yetkilinin unvanı mutlaka belirtilmelidir.

Vize Yazısı

Learning Agreement for Traineeships

Learning agreement, çalışma programı, beceri, yeterlilikler, usta öğreticilik ve tanınma vs. gibi konulara ait bilgileri içerir. Ayrıca tarafların rol ve yükümlülüklerini tanımlayan standart belgedir; gönderen kuruluş, misafir olunan kuruluş ve öğrenci tarafından imzalanır.
Öğrenim anlaşmasında yapılması gerekli görülen ve sonradan ortaya çıkan herhangi bir değişiklik üzerinde bütün tarafların mutabık kalması ve söz konusu değişikliğin derhal icra edilmesi gereklidir.

Learning Agreement for Traineeship, öğrenci tarafından bölüm/fakülte Koordinatörü ve karşı kurumun ilgili kişisiyle birlikte doldurulup, imzalandıktan sonra Uluslararası İlişkiler Ofisi'ne en kısa sürede getirilecektir. Öğrenim Anlaşması standart bir belgedir. Bölüm/fakülte bazında farklılık göstermez. Her Erasmus öğrencisi tarafından mutlaka doldurulmalıdır.

STAJ TANINMA BELGESİ (RECOGNITION SHEET)

Öğrenci tarafından bölüm/fakülte Koordinatörü ile birlikte 2 kopya olarak doldurulup bölüm/fakülte koordinatörü, ardından Dekan/Müdür tarafından imzalanarak Uluslararası İlişkiler Ofisi'ne getirilecektir.

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [07-Tem-2020]

İçerik Görüntüleme : [233]