Uludağ Üniversitesi Anasayfa
English

Formasyon

Bahar Dönemi Kayıtları Duyurusu

İlan Tarihi: 15.12.2017

Güncelleme Tarihi: 16.12.2017

2017-2018 Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı'na kayıtlı öğrencilerin 2. Dönem kayıtları 19-21 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. 2. Dönem kayıt ücreti 854 TL'dir. Diğer detay bilgilere ulaşmak için tıklayınız. Kayıt formunu indirmek için tıklayınız. Ön Kayıt Numaranızı öğrenmek için tıklayınız (Ön Kayıt No ve TC Kimlik No bilgileri düzeltilmiştir Kayıt formunda doldurulması gerekmektedir)

Eski dönem öğrencilerimizin ders kayıt işlemleri 26-27 Aralık 2017 tarihlerinde yapılacaktır. Ders kayıtı için ödenecek ücret alınacak ders sayısına göre belirlenmektedir. Kayıt formu 22 Aralık 2017 günü buradan yayınlanacaktır.

Derslik Değişikliği Duyurusu-YENİLENDİ

İlan Tarihi: 24.11.2017

Güncelleme Tarihi: 08.12.2017

Aşağıdaki tabloda yer alan derslerin dersliği değiştirilimiştir. Dönem sonuna kadar dersler yeni dersliklerinde yapılacaktır.

DERS KODU

DERS ADI

ÖĞRETİM ELEMANI

YENİ DERSLİK

BAŞLANGIÇ TARİHİ

PFS1103-7

Eğitim Tarihi

Doç. Dr. FATİH DEMİREL

Az08

25 Kasım 2017 Cts

PFS1111-9

Eğitimde Teknoloji Kullanımı

Doç. Dr. AHMET KILINÇ

A304

25 Kasım 2017 Cts

PFS1003-7

Öğretim İlke ve Yöntemleri

Prof. Dr. SEDAT YÜKSEL

Az08

2 Aralık 2017 Cts

PFS1007-7

Özel Öğretim Yöntemleri

Prof. Dr. MUAMMER DEMİREL

Az08

2 Aralık 2017 Cts

PFS1005-7

Eğitim Psikolojisi

Yrd.Doç.Dr. ASUMAN YÜKSEL

Az08

2 Aralık 2017 Cts

PFS1005-9

Eğitim Psikolojisi

Prof.Dr. JALE ELDELEKLİOĞLU

Bz14

2 Aralık 2017 Cts

PFS1007-9

Özel Öğretim Yöntemleri

Prof. Dr. MUHLİS ÖZKAN

Bz14

2 Aralık 2017 Cts

PFS1001-9

Eğitim Bilimine Giriş

Yrd. Doç. Dr. GÖNÜL ONUR SEZER

Bz14

2 Aralık 2017 Cts

Final Sınav Programı

İlan Tarihi: 08.12.2017

Final sınav programı için tıklayınız. Derslik bilgileri daha sonra yayınlanacaktır.

Ara Sınav Mazeret Sınavı Başvuru Sonuçları

İlan Tarihi: 4.12.2017

Başvuru sonuçları için tıklayınız. Mazeret sınavları 12-17 Aralık 2017 tarihleri arasında ders saatlerinde yapılacaktır. Mazeret sınavı saati ve yeri için dersin öğretim elemanı ile temasa geçiniz.

Öğretmenlik Uygulaması Muafiyet Başvuruları

İlan Tarihi: 3.12.2017

Başvuru formu için tıklayınız

Detaylı bilgiler için tıklayınız

Derslik Değişikliği Duyurusu

İlan Tarihi: 13.11.2017

Değişiklik Tarihi: 14.11.2017

Aşağıdaki tabloda yer alan derslerin dersliği değiştirilimiştir. Listeki tüm dersler Bz14 numaları dersliğe alınmıştır.

Ders Kodu Ders Adı
PFS1001-51 Eğitim Bilimine Giriş
PFS1003-51 Öğretim İlke ve Yöntemleri
PFS1005-51 Eğitim Psikolojisi
PFS1007-51 Özel Öğretim Yöntemleri
PFS1111-54 Eğitimde Teknoloji Kullanımı

2017-2018 Formasyon Güz Dönemi Ara Sınav Programı

İlan Tarihi: 31.10.2017

Ara sınav programı için tıklayınız

Dikkat edilmesi gereken hususlar:

Harç İade Talebinde Bulunan Öğrencilerimizin Dikkatine

İlan Tarihi: 05.10.2017

2017-2018 Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika programına kayıt yaptırdıktan sonra kayıt sildirme ve harç iade talebinde bulunan öğrencilerin bilgileri için tıklayınız. Listede adı bulunanların harç iade işlemleri en geç 1 ay içinde gerçekleştirilecektir. Başvuru yaptığı halde listede adı olmayan öğrencilerimiz varsa öğrenci işleri ile irtibat kurabilirler.

2017-2018 Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı ile İlgili Duyuru

Güncelleme Tarihi: 19.09.2017

2017-2018 Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika programına kayıt yaptıran öğrencilerin Uludağ Üniversitesi Otomasyon Sistemine giriş yaparak, ders programlarını, dersin yeri ve öğretim elemanı bilgilerini öğrenebilmesi için gerekli yönergeler için tıklayınız. (Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Temel alanı numaraları düzeltilmiştir.)

Son hafta içinde kayıt yaptıran adayların Numara bilgileri için tıklayınız. (Bu adaylar da otomasyona girerken yukarıdaki yönergeleri kullanacaktır.)

Grup değişikliği talebinde bulunan adayların değerlendirmeleri yapılmış, talebi uygun olanların değişimi gerçekleştirilmiştir.  Başvuru yapanların sonucu görmek için otomasyona giriş yapması gerekmektedir.

Bazı derslerin derslik ve/veya saat bilgileri güncellenmiştir. Ders programınızın son hali için otomasyona giriş yapabilirsiniz.

2017-2018 Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı ile İlgili Önemli Duyuru!!!

Bütünleme, yaz okulu vb. gerekçelerle kesin kayıtları kaçıran veya başvuramayanlar için ek kontenjanlar ayrılmıştır. Bu nedenle 5-8 Eylül 2017 tarihleri arasında programa yeni başvurular alınacaktır.

Daha önce Adalet alanında yedek listede yer alan adaylar da kesin kayıt için başvuru yapabilirler.

Kayıt sildirme ve ücret iadesi için başvurular en geç 8 Eylül 2017 tarihine kadar yapılabilir. Bu tarihten sonra yapılan başvurularda kayıt silme yapılabilir ancak ücret iadesi yapılamaz.

Hafta içi / Hafta sonu grup tercih değişiklikleri 11-13 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılabilir (Tercih değişiklikleri imkanlar dahilinde yapılabilecektir.) Örnek dilekçe için tıklayınız.

Eski döneme kayıtlı olup bu programdan ders almak isteyen öğrencilerin başvuruları 11-13 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvuru formu için tıklayınız.

2017-2018 Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Güz Dönemi Akademik Takvimi için tıklayınız.

2016-2017 Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Mezunlarının Dikkatine!!!

Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programından mezun olanların sertifikaları 28 Temmuz Cuma günü Saat 14:00'dan itibaren teslim edilecektir. Sertifikalar sadece sertifika sahibi veya noter aracılığıyla vekalet verdiği kişi tarafından imza karşılığı teslim alınabilir. Sertifikaları teslim alırken kimlik gösterilmesi gerekmektedir.

2017-2018 Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Yedekten Kayıt İlanı (Sadece ADALET alanı için)

İlan Tarihi: 12.07.2017

Yedekten kayıt hakkı kazanan adaylar için tıklayınız. Kesin kayıtlar 12-14 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

2017-2018 Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Ön Kayıt Başvuru Sonuçları (Kesin Kayıtlar İçin)

İlan Tarihi: 30.06.2017
Güncelleme Tarihi: 01.07.2017

Ön Kayıt Başvuru sonuçları için tıklayınız. Başvuru Sonucu sütununda ASIL ADAY ifadesi bulunan adaylar kesin kayıt hakkı kazanmıştır. Başvuru Sonucu sütununda YEDEK ADAY yazanlar ise, kendi alanlarından kesin kayıta gelmeyenlerin yerine çağırılacaktır. (Kesin Kayıta gelirken mutlaka Ön Kayıt Numaranızı öğrenerek geliniz.)

Başvurusu geçersiz olan adaylarin listesi için tıklayınız.

Hafta içi ve/veya Hafta Sonu açılabilecek/açılamayacak grupları görmek için tıklayınız.

Kesin kayıtlar 3-7 Temmuz tarihlerinde (09:00-12:00 ve 13:00-17:00 saatleri arasında) yapılacaktır.

Kesin Kayıtta İstenen Belgeler (Kesin Kayıta gelirken mutlaka Ön Kayıt Numaranızı öğrenerek geliniz.)

• Dekontun ıslak imzalı olması gerekmektedir. (Bankadan alınan dekontlar ıslak imzalıdır. Ücreti Havale/EFT şeklinde yatıranlar, belgenin yazıcı çıtısını banka şubesinden onaylatmalıdır.)
  • Kayıt başvuru sahibi veya başka bir kişi tarafından yapılabilir.

Uludağ Üniversitesi - Eğitim Fakültesi - Görükle Merkez Kampüs 16059 Nilüfer / BURSA Mail : egitim@uludag.edu.tr