Mezun Olacak Öğrencilerin Dikkatine !

         2023-2024 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI YARIYIL SONU MEZUN DURUMDA OLAN ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE

Veteriner Fakültesinden mezun olmak için gerekli olan tüm dersleri alarak başarıyla geçen ve 300 AKTS ders yükünü tamamlayan öğrencilerimiz mezuniyet işlemlerini başlatabilmek için;

  1. Kütüphane borçlarını kapatmaları gerekmektedir. Kütüphane ilişkisi kesilmeyen öğrencilerin mezuniyet dilekçeleri işleme alınmayacaktır. 
  2. Mezuniyet işlemlerini başlatabilmek için Fakülte ana sayfasında yer alan Formlar/Dilekçeler sekmesi altındaki “Mezuniyet Başvuru Formu”nun çıktısını alarak gerekli alanları doldurmalı ve imzalı formu taratarak en geç  26 Haziran 2024 saat 17:00’ a kadar vetogis@uludag.edu.tr  adresine mail atmalıdır. Mail de konu kısmına mutlaka “Mezuniyet Başvuru” yazılmalıdır.  Öğrenciler mezuniyet dilekçeleri ile birlikte kütüphaneden alacakları ilişik kesme belgesini de mail atmaları ya da dilekçelerinin üzerine kütüphane ilişiği kesilmiştir notunu düşmeleri gerekmektedir. 
  3. İlişik Kesme Formunu’ da gerekli birimlere imzalatıp mezuniyet törenine kadar öğrenci işlerine teslim edilmesi gerekmektedir.

ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE: Mezuniyet başvurularında sadece vetogis@uludag.edu.tr adresine yapılan başvurular dikkate alınacaktır.  Başka mail hesaplarına yapılan başvurular dikkate alınmayacak ve elden başvuru kabul edilmeyecektir. 

 

 

 

Sosyal-Paylaşım

Anasayfaya Dön Güncel Duyurular

İçerik Ekleme Tarihi : [24-Haz-2024 10:26]

İçerik Son Değişiklik Tarihi : [24-Haz-2024 10:26]

Duyuru Görüntüleme : [724]