Projelerimiz

BÖLÜMÜMÜZÜN TAMAMLANMIŞ PROJELERİ:

Kuşdil, M. E., Genç, F. ve Çavuşoğlu, M. Sosyal Baskınlık Yönelimi ve Sağ Kanat Yetkeciliğinin Liderlik Motivasyonları ve Grup Tercihleriyle İlişkisi. U. Ü. Bilimsel Araştırma Projeleri No: 2013/27.

Yorulmaz, O., ve Dirik, G. Batıl İnançlar ve Düşünce Kontrolü: Obsessif- Kompulsif Bozukluk Semptomlarındaki Rollerinin Belirlenmesi. U. Ü. Bilimsel Araştırma Projeleri No: 2010/23.

Can, H., Menstrüel Siklus Boyunca Seks Hormonlarının Asimetri Üzerindeki Etkisi: Emosyonel Tonlamalarla Yapılan Dikotik Dinlemede Serebral Asimetrideki Değişim. U. Ü. Bilimsel Araştırma Projeleri No: 2009/2.

Kuşdil, M. E., Ergen ve Suç: Farklı Suç Biçimlerini Yordamada Etkili Psikolojik ve Sosyal Faktörlerin İncelenmesi. U. Ü. Bilimsel Araştırma Projeleri No: 2002/27.

Tekok-Kılıç, A., 5-17 Yaş Arası Çocukların Dikkat, Bellek, Yönetici Fonksiyonlarla Duyu Motor İşlevlerini Değerlendiren Testlerin Türk Toplumuna Uyarlama (norm ve standardizasyon) Çalışması-Pilot Çalışma. Devlet Planlama Teşkilatı Projesi, 2001/3.

Tekok-Kılıç, A., Prefrontal Korteks Hasarlarına Duyarlı Üç Grup Testin Uyarlaması, Bilgisayar Programlaması ve Küçük Bir Örneklemde Norm Çalışması. Uludağ Üniversitesi Araştırma Fonu Projesi, 2001/35.

Çelen, N. H.; Kılıç, A.; Kuşdil, M. E.; Kayaoğlu, A; Yorulmaz, O. ve Tosun, P. 1999 Marmara Depreminin Mudanya Halkı Üzerindeki Psiko-Sosyal Etkileri. U. Ü. Bilimsel Araştırma Projeleri No:2000/20 .

Çelen, N. ve Kuşdil, M. E. Başarılı Kimlik Gelişimi, Kimlik Statüleri ve Aile Kontrol Örüntüleri Arasındaki İlişkiler. U. Ü. Bilimsel Araştırma Projeleri No:2000/21.

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [07-Eki-2019]

İçerik Görüntüleme : [5.409]