Davet Yazısı

Değerli Katılımcılar,

  31 Ekim- 1 Kasım 2019 tarihlerinde Bursa Uludağ Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü tarafından düzenlenecek olan 2. Uluslararası 5. Ulusal Kültürlerarası Hemşirelik Kongresi ve Kültürlerarası Hemşirelik Çalıştayı’na sizleri davet etmekten onur duymaktayız. Yeni bilgiler edinmek amacıyla Kültürlerarası Hemşirelik Bakımı ve Kültürel Yeterlilik konularında çalışan araştırmacılar ve bilim insanlarını bir araya getirerek fikir, deneyim ve araştırma sonuçlarını paylaşmak üzere kongremizin bilimsel programının hazırlıklarını planlamaktayız.

Kongremizin ana teması:

“Kültürlerarası Bakımda Yeterlilik Standartları ve Güncel Yaklaşımlar

Alt başlıkları:

“Sosyal Adalet, Kritik Yansıma (Eleştirel Düşünme), Kültürlerarası Hemşirelik Bilgisi, Kültürel Uygulama, Sağlık Bakım Sistemleri ve Kurumlar, Hasta Savunuculuğu ve Güçlendirme, Çok Kültürlü İş Gücü, Eğitim ve Öğretim, Kültürlerarası İletişim, Kültürlerarası Liderlik, Politika Geliştirme, Kanıta Dayalı Uygulama ve Araştırma, Kültürel Değerler ve Önyargı”

 Kültürlerarası bakım kalitesinin artırılması amacıyla bilgi paylaşımında bulunmak istiyoruz. Bunun için siz Değerli meslektaşlarımızı, sağlık profesyonellerini, sağlık bakımına yönelik alanlarda çalışan tüm firma/kuruluşları ve sevgili öğrencilerimizi kongremize bekliyoruz.

  Bursa'da görüşmek dileğiyle...

                                                                                                        Kongre Başkanları

  Prof. Dr. Gülbu Tanrıverdi                                                                                                                                                  Prof. Dr. Nurcan Özyazıcıoğlu

                                                                                                                                
 

Anasayfaya Dön

İçerik Oluşturma Tarihi : [07-Eki-2019 20:35]

İçerik Son Değişiklik Tarihi : [(Veri Yok)]

İçerik Görüntüleme : [2.982]