Ödül Törenleri

Bursa Uludağ Üniversitesi tarafından Türkiye’de ilk defa başlatılan ‘Akademik Başarı Teşvik Ödül Töreni’nin ikincisinde 2017 yılında üniversitenin en başarılı akademisyenleri, bölümleri ve fakülteleri ödüllendirildi. Bölüm başkanımız ve Yeni Türk Edebiyatı Ana Bilim Dalı öğretim üyemiz Prof. Dr. Alev SINAR UĞURLU da ödülünü rektör Prof. Dr. Yusuf ULCAY'ın elinden aldı.

Bölümümüz öğrencilerinden Nazan Us ve Uğur Zafer Erem, Bursa Uludağ Üniversitesinin düzenlediği Prof. Dr. Fuat Sezgin Yılı makale yarışmasında dereceye girerek mansiyon ödülü almışlardır. Bu yıl Prof. Dr. Fuat Sezgin adına düzenlenen 8. Bilgilendirme ve Ar-Ge Günlerinin açılış töreninde ödüllerini alan öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Diploma Töreni'nde araştırma görevlimiz Hasene AYDIN "Sosyal Bilimler Enstitüsü Doktora Tez Ödülü" almıştır.

Uludağ'ın Zirvesindekiler Öğrenci Ödül Törenlerinde bölümümüzün araştırma görevlileri ve öğrencilerinin başarıları

2015 yılında Bursa Türk Ocakları Şubesi tarafından üçüncüsü düzenlenen İsmail Bey Gaspıralı Kompozisyon Yarışmasında dereceye giren öğrencilerimiz

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [07-Eki-2019]

İçerik Görüntüleme : [3.286]