2018/2019 BAHAR YARIYILI VİZE (ARA) SINAVLARI
8-19 Nisan 2019
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ VE ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
NOT: UYGULAMA SINAVLARININ TARİHLERİ DAHA SONRA AÇIKLANACAKTIR.
DERS KODU |
DERS ADI |
TARİH |
SAAT |
DERS ÖĞRETMENİ |
|
|
|||||
15GK102 |
ATATÜRK İLKELERİ ve İNKILAP TARİHİ II
|
09.04.2019 |
09:00 |
Öğr.Gör. Hayrettin ŞAHİN |
|
15GK-106 |
TÜRK DİLİ II |
12.04.2019 |
09:00 |
Öğr.Gör. Harun BİLHAN |
|
15GK104 |
YABANCI DİL II (İNGİLİZCE)
|
08.04.2019 |
13:00 |
Öğr.Gör. Özlem ŞAHİN |
|
MB-102 |
EĞİTİM PSİKOLOJİSİ
|
08.04.2019 |
14:00 |
Öğr. Gör. Dr. HACER BELEN |
|
MB-104 |
EĞİTİM FELSEFESİ |
08.04.2019 |
11:00 |
Prof. Dr. Abamüslim AKDEMİR
|
|
BED1018 |
ATLETİZM |
|
|
Yrd.Doç.Dr. Salih ERDEN |
|
BED1022 |
TEMEL MÜZİK EĞİTİMİ |
|
|
Öğr.Gör. Nazım GÜRAK |
|
BED1102 |
TAKIM SPORLARI I |
|
|
DERS ÖĞRETİM ELEMANI |
|
BED1014 |
SAĞLIK BİLGİSİ ve İLKYARDIM |
11.04.2019 |
09:00 |
Öğr.Gör.İsmail B.YİĞİTDİNÇ |
|
AE-108 |
BASKETBOL |
|
|
Dr.Öğr.Üyesi Zaim Alparslan ACAR |
|
AE-108 |
FUTBOL |
|
|
Öğr.Gör. Mehmet DOĞAN |
|
AE-108 |
HENTBOL |
18.04.2019 |
12.00 |
Öğr.Gör. Mine TOPSAÇ |
|
BED1016 |
JİMNASTİK |
|
|
Öğr.Gör. Cengiz AKÇA |
|
BED2002 |
ANTRENMAN BİLGİSİ |
8.04.2019 |
10:00 |
Öğr.Gör. Sadettin EROL |
|
BED2012 |
FUTBOL |
|
|
Öğr.Gör. Mehmet DOĞAN |
|
BED2014 |
HALK OYUNLARI |
|
|
Öğr.Gör. Nazım GÜRAK |
|
BED2128 |
SERBEST DALIŞ |
|
|
ÖğrGör. İsmail B.YİĞİTDİNÇ |
|
BED2134 |
TREKKİNG |
|
|
Öğr.Gör. Faruk KORKMAZ |
|
BED2140 |
SÖRF-KATAMARAN-YELKEN |
|
|
Öğr.Gör.Faruk KORKMAZ |
|
BED2142 |
SPOR VE LİDERLİK |
11.04.2019 |
11:00 |
Arş. Gör. Dr. Recep Görgülü |
|
BED2144 |
ANTROPOMETRİ |
|
|
Dr.Öğr.Üyesi Z.Alparslan ACAR |
|
BED2146 |
KONDİSYON ANTREMANI |
9.04.2019 |
11:00 |
Öğr.Gör. İsmail Burak YİĞİTDİNÇ |
|
EBB2004 |
ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ ve MATERYAL TASARIM
|
10.04.2019 |
11:00 |
Dr.Öğr.Üyesi . Z.Alparslan ACAR Arş. Gör. Dr. Recep Görgülü |
|
BIL2052 |
BİLGİSAYAR II( Eğitim Fak. 321 Nolu Derslik)
|
11.04.2019 |
13:00 |
Öğr.Gör. Mustafa BALAY |
|
BED3002 |
BECERİ ÖĞRENİMİ |
10.04.2019 |
13:00 |
Öğr.Gör.Dr. Okan GÜLTEKİN |
|
BED3004 |
BİLİMSEL ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ |
9.04.2019 |
14:00 |
Doç. Dr. Süleyman ŞAHİN |
|
BED3006 |
VOLEYBOL |
|
|
Öğr.Gör. Faruk KORKMAZ Öğr.Gör. Ayşegül DOĞAN |
|
BED3010 |
TÖRENLER ve KUTLAMALAR |
|
|
Öğr.Gör. Nazım GÜRAK Öğr.Gör. Cengiz AKÇA |
|
BED3012 |
EGZERSİZ ve BESLENME |
10.04.2019 |
09:00 |
Prof.Dr. Nimet H.KORKMAZ |
|
BED3014 |
EĞİTSEL OYUNLAR |
08.04.2019 |
09.00 |
Öğr.Gör. Sadettin EROL- Öğr.Gör.Mine TOPSAÇ |
|
BED3004 |
ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ II |
12.04.2019 |
16:30 |
Prof. Dr. Nimet HAŞIL KORKMAZ- - Doç.Dr. Cemali ÇANKAYA Öğr.Gör. Günaydın KIRCI |
|
EBB3006 |
ÖLÇME ve DEĞERLENDİRME |
9.04.2019 |
10:00 |
Arş.Gör. Dr. Zülayha AVŞAR |
|
BED3140 |
TRAMBOLİN II |
|
|
Öğr.Gör. Cengiz AKÇA |
|
BED3142 |
REFORMER PİLATES |
|
|
Öğr.Gör. Ayşegül DOĞAN |
|
BED3108 |
BADMİNTON II |
|
|
Öğr.Gör. Aygül AKÇA |
|
BED3136 |
MASA TENİSİ II |
|
|
Öğr.Gör. Faruk KORKMAZ |
|
BED3138 |
PİLATES II |
|
|
Prof. Dr. Nimet HAŞIL KORKMAZ |
|
BED4006 |
TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI |
8.04.2019 |
15:00 |
Prof.Dr. Nimet H.KORKMAZ- Öğr.Gör. Mine TOPSAÇ- Arş.Gör.Dr. Züleyha AVŞAR |
|
BED4106 |
YAŞLILARDA SPOR |
9.04.2019 |
15:00 |
Öğr.Gör.Dr. Okan GÜLTEKİN |
|
BED4118 |
SPORDA YETENEK SEÇİMİ |
10.04.2019 |
15:00 |
Dr. Ögr. Üyesi SALİH ERDEN |
|
BED4130 |
SPOR FİTNES ve SAĞLIK |
12.04.2019 |
15:30 |
Öğr.Gör. İsmail B.YİĞİTDİNÇ |
|
BED4230 |
ARTİSTİK CİMNASTİK UZMANLIĞI II |
|
|
Öğr.Gör. Cengiz AKÇA
|
|
BED4232 |
BADMİNTON UZMANLIĞI II |
|
|
Öğr.Gör. AygüL AKÇA |
|
BED4238 |
TENİS UZMANLIĞI II |
|
|
Öğr.Gör. Günaydın KIRCI |
|
BED4240 |
MASA TENİSİ UZMANLIĞI II |
|
|
Öğr.Gör. Faruk KORKMAZ |
|
BED4242 |
YÜZME UZMANLIĞI II |
|
|
Öğr.Gör. İsmail B.YİĞİTDİNÇ |
|
BED4232 |
BASKETBOL UZMANLIĞI II |
|
|
Dr.Öğr.Üyesi Z.Alparslan ACAR |
|
BED4346 |
FUTBOL UZMANLIĞI II |
|
|
Öğr.Gör. Mehmet DOĞAN |
|
BED4348 |
HALK OYUNLARI UZMANLIĞI II |
|
|
Öğr.Gör. A.Nazım GÜRAK |
|
BED4350 |
HENTBOL UZMANLIĞI II |
|
|
Öğr.Gör.Dr. Okan GÜLTEKİN |
|
BED4352 |
VOLEYBOL UZMANLIĞI II |
|
|
Öğr.Gör. Faruk KORKMAZ |
|
BED4354 |
KAYAK |
|
|
Prof.Dr. Nimet H.KORKMAZ |
|
BED4356 |
SNOWBOARD |
|
|
Öğr.Gör.Dr. Okan GÜLTEKİN |
|
BED4358 |
DAĞCILIK |
|
|
Prof.Dr. H.Hüseyin ORUÇ |
|
BED4360 |
ORYANTİRİNG |
|
|
Öğr.Gör. Faruk KORKMAZ |
|
EBB4004 |
ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI |
12.04.2019 |
11:00 |
Nimet Korkmaz, Faruk Korkmaz, Mehmet Doğan ,Sadettin Erol, Günaydın Kırcı |
|
EBB4006 |
TÜRK EĞİTİM SİSTEMİ ve OKUL YÖNETİMİ |
11.04.2019 |
15:00 |
Arş. Gör. Dr. Züleyha Avşar |
|
DERS KODU |
DERS ADI |
TARİH |
SAAT |
DERS ÖĞRETMENİ |
|
||||
YAD102 |
YABANCI DİL II |
8.04.2019 |
13:00 |
Öğr.Gör. Özlem ŞAHİN |
ATA102 |
ATATÜRK İLKELERİ ve İNKILAP TARİHİ II |
9.04.2019 |
09:00 |
Öğr.Gör . Hayrettin ŞAHİN |
15TUD102 |
TÜRKÇE II SÖZLÜ ANLATIM |
12.04.2019 |
09:00 |
Öğr.Gör . Harun BİLHAN |
AEB1002 |
YÜZME |
18.04.2019 |
15.30 |
Doç. Dr. Şenay ŞAHİN |
AEB1004 |
İNSAN ANATOMİSİ ve KİNESYOLOJİSİ (TIP FAK. ANATOMİ SEMİNER ODASI) |
12.04.2019 |
10.00 |
Doç. Dr. Senem ÖZDEMİR |
AEB0016 |
FUTBOL |
|
|
Dr.Öğr.Üyesi Tonguç VARDAR |
AE-102 |
SAĞLIK BİLGİSİ VE İLK YARDIM |
11.04.2019 |
09.00 |
Öğr.Gör. İsmail Burak YİĞİTDİNÇ |
AE-104 |
CİMNASTİK |
|
|
Öğr.Gör. Cengiz AKÇA |
AEB0017 |
TENİS |
08.04.2019 |
16.30 |
Öğr. Gör. Sedat SILACI |
AEB0015 |
HALK OYUNLARI |
|
|
Öğr.Gör. A.Nazım GÜRAK |
AEB0020 |
BADMİNTON |
|
|
Öğr.Gör. Aygül AKÇA |
AEB0018 |
ARTİSTİK JİMNASTİK |
|
|
Öğr.Gör. Cengiz AKÇA |
AEB1088 |
VOLEYBOL |
|
|
Öğr.Gör. Faruk KORKMAZ |
AEB1090 |
GÜREŞ |
|
|
Doç.Dr. Cemali ÇANKAYA |
AEB0022 |
KAYAK |
|
|
Öğr.Gör. İsmail Burak YİĞİTDİNÇ |
AEB0023 |
PİLATES |
|
|
Öğr.Gör. Ayşegül DOĞAN |
AEB0034 |
REFORMER EĞİTİMİ |
|
|
Öğr.Gör. Ayşegül DOĞAN |
AEB1124 |
VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNES |
|
|
Dr.Öğr.Üyesi Tonguç VARDAR |
BİL1006 |
BİLGİSAYAR( Eğitim Fak. 321 Nolu Derslik) |
11.04.2019 |
11:00 |
Öğr.Gör. Mustafa BALAY |
AEB2002 |
SPORDA FİZİKSEL, FİZYOLOJİK ve PSİKOLOJİK TESTLER |
8.04.2019 |
12:00 |
Doç. Dr. Erkut TUTKUN |
AEB2004 |
SPORDA ÖLÇME ve DEĞER. |
9.04.2019 |
12:00 |
Doç. Dr. Erkut TUTKUN |
AEB2006 |
SPOR FİZYOLOJİSİ II |
10.04.2019 |
12:00 |
Doç. Dr. Şerife VATANSEVER |
AEB2008 |
ANTRENMAN BİLGİSİ II |
11.04.2019 |
12:00 |
Dr.Öğr.Üyesi Tonguç VARDAR |
AEB2012 |
EGZERSİZ UYGULAMALARINDA YENİ YAKLAŞIMLAR |
12.04.2019 |
12:00 |
Doç. Dr. Şerife VATANSEVER |
AEB2076 |
YELKEN, SURF, KATAMARAN II |
|
|
Doç. Dr. Şerife VATANSEVER |
AEB2078 |
HENTBOL II |
16.04.2019 |
12.00 |
Öğr.Gör. Mine TOPSAÇ |
AEB2102 |
BADMİNTON II |
|
|
Öğr.Gör. Aygül AKÇA |
AEB2108
|
SNOWBOARD II |
|
|
Dr. Okan GÜLTEKİN |
AEB3002 |
BECERİ ÖĞRENİMİ |
11.04.2019 |
10:00 |
Doç. Dr. Şenay ŞAHİN |
AEB3004 |
SPORTİF ETKİNLİK YÖNETİMİ |
10.04.2019 |
10:00 |
Doç.Dr. Cemali ÇANKAYA- Doç. Dr. Şerife VATANSEVER- Doç. Dr. Erkut TUTKUN |
AEB3006 |
SPOR BİLİM ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ ve İSTATİSTİK |
9.04.2019 |
13:00 |
Prof. Dr. İLKER ERCAN |
AEB0016 |
FUTBOL |
|
|
Dr.Öğr.Üyesi Tonguç VARDAR |
AEB0017 |
TENİS |
08.04.2019 |
16.30 |
Öğr. Gör. Sedat SILACI |
AEB0015 |
HALK OYUNLARI |
|
|
Öğr.Gör. A.Nazım GÜRAK |
AEB0020 |
BADMİNTON |
|
|
Öğr.Gör. Aygül AKÇA |
AEB0018 |
ARTİSTİK JİMNASTİK |
|
|
Öğr.Gör. Cengiz AKÇA |
AEB0022 |
KAYAK |
|
|
Öğr.Gör. İsmail Burak YİĞİTDİNÇ |
AEB0023 |
PİLATES |
|
|
Öğr.Gör. Ayşegül DOĞAN |
AEB0034 |
REFORMER EĞİTİMİ |
|
|
Öğr.Gör. Ayşegül DOĞAN |
AEB3008 |
SPORDA BİLİŞİM TEKNOLOJİ. ve UYGULAMALARI |
11.04.2019 |
14:00 |
Doç. Dr. Şenay ŞAHİN |
AEB3012 |
ENGELLİLERDE SPOR ve EGZERSİZ UYGULAMALARI |
12.04.2019 |
14:30 |
Öğr. Gör. Mine TOPSAÇ |
AEB3060 |
ÇOCUK ve SPOR II |
09.04.2019 |
15:00 |
Doç. Dr. Erkut TUTKUN |
AEB3064 |
SPOR FİTNES ve SAĞLIK II |
10.04.2019 |
14:00 |
Doç. Dr. Şerife VATANSEVER |
AEB3102 |
FUTBOL UZMANLIK II |
|
|
Dr.Öğr. Üyesi Tonguç VARDAR |
AEB3104 |
VOLEYBOL UZMANLIK II |
|
|
Öğr.Gör. Faruk KORKMAZ |
AEB3106 |
BASKETBOL UZMANLIK II |
|
|
Dr.Öğr.Üyesi Zaim Alparslan ACAR |
AEB3108 |
HENTBOL UZMANLIK II |
|
|
Öğr.Gör. Mine TOPSAÇ |
AEB3110 |
ARTİSTİK JIMN.UZMANLIK II |
|
|
Öğr.Gör. Cengiz AKÇA |
AEB3112 |
BADMİNTON UZMANLIK II |
|
|
Öğr.Gör. Aygül AKÇA |
AEB3114 |
TENİS UZMANLIK II |
|
|
Öğr.Gör. Günaydın KIRCI |
AEB3118 |
GÜREŞ UZMANLIK II |
|
|
Doç.Dr. Cemali ÇANKAYA |
AEB3120 |
YÜZME UZMANLIK II |
|
|
Doç. Dr. Şenay ŞAHİN |
AEB3122 |
ATLETİZM UZMANLIK II |
|
|
Dr.Öğr.Üyesi Salih ERDEN |
AEB3126 |
KAYAK UZMANLIK II |
|
|
Dr. Okan GÜLTEKİN |
AEB3128 |
VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNES UZMANLIK II |
|
|
Dr.Öğr.Üyesi Tonguç VARDAR |
AEB4002 |
ANTRENÖRLÜK UYGULAMASI |
|
|
Salih Erden, Aygül Akça, Tonguç Vardar, Günaydın Kırcı, Faruk Korkmaz, İ.B.Yiğitdinç |
AEB4006 |
SPORDA İNOVASYON |
9.04.2019 |
16:00 |
Doç. Dr. Erkut TUTKUN |
AEB4008 |
ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİNDE LİDERLİK |
10.04.2019 |
16:00 |
Doç. Dr. Süleyman ŞAHİN |
AEB4010 |
SPORDA SPONSORLUK, PAZARLAMA ve MEDYA |
11.04.2019 |
16:00 |
Doç. Dr. Süleyman ŞAHİN |
AEB4058 |
SPOR MASAJI IV |
|
|
Öğr.Gör. Aygül AKÇA Öğr.Gör. Günaydın KIRCI |
AEB4068 |
SPOR SAHALARI ve MALZEME BİLGİSİ IV |
8.04.2019 |
16:00 |
Doç. Dr. Cemali ÇANKAYA |
AEB4102 |
FUTBOL UZMANLIK IV |
|
|
Dr.Öğr.Üyesi Tonguç VARDAR |
AEB4104 |
VOLEYBOL UZMANLIK IV |
|
|
Öğr.Gör. Faruk KORKMAZ |
AEB4106 |
BASKETBOL UZMANLIK IV |
|
|
Dr.Öğr.Üyesi Zaim Alparslan ACAR |
AEB4108 |
HENTBOL UZMANLIK IV |
|
|
Öğr.Gör. Mine TOPSAÇ |
AEB4110 |
ARTİSTİK JİMNASTİK UZMANLIK IV |
|
|
Öğr.Gör. Cengiz AKÇA |
AEB4112 |
BADMİNTON UZMANLIK IV |
|
|
Öğr.Gör. Aygül AKÇA |
AEB4114 |
TENİS UZMANLIK IV |
|
|
Öğr.Gör. Günaydın KIRCI |
AEB4118 |
GÜREŞ UZMANLIK IV |
|
|
Doç. Dr. Cemali ÇANKAYA |
AEB4120 |
YÜZME UZMANLIK IV |
|
|
Öğr.Gör. İsmail Burak YİĞİTDİNÇ |
AEB4122 |
ATLETİZM UZMANLIK IV |
|
|
Dr.Öğr.Üyesi Salih ERDEN |
AEB4124 |
HALK OYUNLARI UZMANLIK IV |
|
|
Öğr.Gör. A.Nazım GÜRAK |
AEB4128 |
VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNES UZMANLIK IV |
|
|
Dr.Öğr.Üyesi Tonguç VARDAR |