TAŞINIYORUZ!...

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokul Müdürlüğümüzün talebi, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığının olumlu yaklaşımları ve Rektörlüğümüzün onayları sonucunda taşınma işlemleri başladı...

Uzun süreden beri devam eden öğrenci talepleri neticesinde eğitim-öğretim hizmetlerinin kalitesinin arttırılması, öğrenci memnuniyetinin sağlanması ve ders uygulamalarının yapıldığı Tıp Fakültesi Hastanesi Acil birimi, Anestezi ve Yoğun Bakım üniteleri, Laboratuvarlar, Görüntüleme üniteleri, Poliklinik ve Klinikler ile İyi Hekimlik Uygulamaları binası vb. alanlarına yakın bir binada eğitim görme ihtiyacı sonunda cevap buldu. 

Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığının şu anda kullandığı binanın Meslek Yüksekokulumuz için uygun görülmesi ile taşınmanın karşılıklı yapılması kararı alındı. Mevcut Meslek Yüksekokulumuzdaki sınıfların ve idari odaların tadilat ve düzenlenmesinden sonra buraya Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığının taşınması, Meslek Yüksekokulumuzun da kademeli olarak boşaltılacak olan Yİ. T.Dai. Başkanlığının binasına geçmesi kabul edildi.

COVID-19 Küresel Salgını nedeniyle siz öğrencilerimizin evlerinde olduğu bu günlerde tadilat ve taşınma işlemleri hız kazandı. Mayıs ayı sonu itibariyle karşılıklı taşınmanın bitirilmesi hedeflenmektedir. 

Tüm öğrencilerimize, mezunlarımıza ve üniversite mensuplarına önemle duyurulur.

Not: Taşınma belli bir aşamaya gelene kadar    shmyoogis@uludag.edu.tr     e-posta adresi üzerinden ve     0224 29 42 495     numaralı telefondan iletişim sağlayabilirsiniz.

 

 

Anasayfaya Dön Güncel Haberler

Haber Tarihi : [16-May-2020]

Haber Görüntüleme : [1.492]